Sony A7M2 näytönsuoja - 2 kpl - 0,26 mm karkaistua lasia
8,19 €
8,19 €
Ma, 23 kesä - pe, 27 kesä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Ultra-Thin & HD Clear: Tämä vain 0,26 mm ohut näytönsuoja tarjoaa maksimaalisen kirkkauden tinkimättä kosketusnäytön herkkyydestä. Nauti kristallinkirkkaasta kuvasta ja sujuvasta, luonnollisesta katselukokemuksesta.
Suoja naarmuilta ja särkymiseltä: Valmistettu ensiluokkaisesta karkaistusta lasista, ja sen kovuusluokitus on 9H, ja se suojaa Sony A7M2:n näyttöä tehokkaasti naarmuilta, naarmuilta ja iskuilta.
Helppo kuplaton asennus: Mukana oleva asennussarja alkoholipyyhkeillä, pölynpoistotarroilla ja opastarralla varmistaa vaivattoman ja kuplaton käytön. Saat täydellisen kohdistuksen ensimmäisellä yrittämälläsi.
Tekniset tiedot:
Väri: Läpinäkyvä
Mitat: Ei pyöreä Pituus: 6 cm Leveys: 5 cm Korkeus: 0,33 cm
Materiaali: Karkaistu lasi
Malli: Sony A7M2
Paketti sisältää:
Tuote x2
Alkoholityyny x2
Pölynpoistotarra x2
- Ultraohut 0,26 mm karkaistu lasi takaa maksimaalisen selkeyden
- 9H kovuus takaa erinomaisen suojan naarmuilta ja iskuilta
- Helppo kuplaton asennus mukana tulevalla sarjalla
- Sopii tarkasti Sony A7M2 -kameramalleihin
Artikkelin numero
d1ac1f04-5866-4f20-b765-e73c7230f90c
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Sony A7M2 näytönsuoja - 2 kpl - 0,26 mm karkaistua lasia
8,19 €
8,19 €
Ma, 23 kesä - pe, 27 kesä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Dementiakello Alzheimerin kello Suuri digitaalinen kalenterikello Seniorille, kello päivällä ja päivämäärällä F(7 tuumaa)
36,00 €
2024 Pop Mart Labubu the Monsters Have a Seat Pehmolelu, Sokkolaatikko, Satunnainen Väri --Perfet Second Generation
14,00 €
Aikaisempi alin hinta:
32,00 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Macaron Pehmolelu Blind Box (Väri Satunnainen) [PA]
15,40 €
Uusi tuotekampanja! Korkealaatuiset 1 kpl Philips OneBlade -terät QP2520/QP2630 vaihtoteräpää One Blade
12,89 €
Bass Pro Shop ulkoilmahattu Trucker Mesh Cap - Miehille ja naisille Yksi koko sopii kaikille Snapback-suljin - Loistava metsästykseen ja kalastukseen-Perfet Light blue 0
20,00 €
POP MART Labubu The Monsters Big into Energy 17 cm
20,90 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävien Monsterien Makronit Vinylkasvot Pehmolelu Avaimenperät Taide Keräilyesineet Lelut Lahja Bean Milk Dordo
15,27 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
8,99 €
36V 2Ah Litiumakku, Yhteensopiva Kaikkien 36V BLACK+DECKER Työkalujen Kanssa, Ei Muistiefektiä, Alhainen Itsepurkautuminen, Käytännöllinen, Kompakti ja Monipuolinen
45,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €