Sonoff Minir4 Extreme Wi-fi Mini Smart Switch Ewelink App -kaukosäädin 1 kpl
18,00 €
18,00 €
Pe, 13 kesä - ke, 18 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Mitta: 39,5x3316,8 mm
kotelomateriaali: PC V0
Wifi: IEEE 802.11blg/n 2,4 GHz
Tulot: 100-240 V ~ 50/60 Hz 10 A Max
lähtö: L100-240 V ~ 50/60 Hz 10 A Max
Tekniset tiedot:
Super pieni kokoKompaktin kokonsa ansiosta se voidaan asentaa erilaisiin asennusrasioihin, mukaan lukien pienin eurooppalainen standardi.
Ulkoisen kytkimen ohjausYhdistä helposti hetkelliseen kytkin, oven poistumiskytkin, SPDT-kytkin, lukituskytkin ja jopa kuivakäyttöiset anturit.
Irrota reletilaMINIR4:ssä on irrotettava reletila, mikä tarkoittaa, että ulkoisten kytkimien ja releen tilat ovat erillisiä, joten ulkoisen kytkinpainikkeen käyttäminen ei vaikuta releen tilaan.
eWeLink-kaukosäädinMINIR4 on älykäs kytkin, jossa on eWeLink-Remote-yhdyskäytävän toiminto. Voit lisätä eWeLink-Remote-alilaitteita, R5 ja S-MATE, pariliitoksen jälkeen MINIR4:n kanssa, sekä R5 että S-MATE voivat toimia kaukosäätiminä MINIR4:n ohjaamiseen paikallisesti eWeLink-Remote-signaalin kautta.
Turvallinen ja luotettavaTV-, CE- ja FCC-sertifikaatit takaavat turvallisemman ja luotettavamman tuotteen.
Paketti sisältää:
1*Älykäs kytkin
Artikkelin numero
220ada7e-a8ab-4c18-9977-03ced7786333
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Sonoff Minir4 Extreme Wi-fi Mini Smart Switch Ewelink App -kaukosäädin 1 kpl
18,00 €
18,00 €
Pe, 13 kesä - ke, 18 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
8,99 €
2024 Pop Mart Labubu the Monsters Have a Seat Pehmolelu, Sokkolaatikko, Satunnainen Väri --Perfet Second Generation
14,00 €
Aikaisempi alin hinta:
32,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Kaasutin Kaasutinsarja Briggs Stratton 300e 450e 500e 550e 575e 600e Moottoriin
20,29 €
Pienet lukulasit Slim Reading Glasses HOPEA VAHVUUS hopea silver Strength 3.0x
13,46 €
Poppy Playtime Pehmolelu Hahmo Huggy Wuggy Nukke 40cm
8,80 €
6 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Blind box (satunnainen väri)
31,38 €
Retro-aseman kello, kaksoisnäyttöinen seinäkello sisä- ja ulkokäyttöön White
26,26 €
Kaasutin Briggs & Stratton 12.5hv moottorille 799728
20,00 €