Solenoidiventtiili, DC 12V G1/2\" NC Muovinen Vedenotto Solenoidiventtiili 0,02-0,8 MPa Normaalisti Suljettu Sähköinen Solenoidiventtiili s20241212...
21,95 €
21,95 €
To, 26 kesä - ke, 2 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Määritykset: Tyyppi: NC/normaalisti suljettu; Kierre: G1/2; Nimellisjännite: DC12V; Nimellisvirta: 12v-300mA; Eristysluokka: Eristysluokka E; Soveltuva nesteen lämpötila: 0-55; Soveltuva vedenpaine: 0,02-0,8 MPa
Laaja sovellusTämä sähköinen solenoidiventtiili korvaa helposti rikkoutuneet venttiilit. Se soveltuu pesukoneeseen, vesiautomaattiin, puutarhan kastelujärjestelmään jne.
N/CTämä sähköinen solenoidiventtiili on N/C: normaalisti suljettu tyyppi, mikä tarkoittaa, että se on suljettu, kun virtaa ei ole kytketty.
Korkea laatuSähköinen solenoidiventtiili on valmistettu korkealaatuisesta muovista ja messingistä, kestävä ja pitkäikäinen. Helppo asentaa ja erinomainen korvaaja rikkoutuneelle.
HuomautusKäyttöympäristön olosuhteet: 1. Korkeus enintään 2500 m; 2. huoneen lämpötila 20–40 °C; 3. suhteellinen ilmankosteus alle 95 % (lämpötila 25 °C)
Artikkelin numero
e8b3a835-7a8a-4aec-bb2f-b4a260e78b22
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Solenoidiventtiili, DC 12V G1/2\" NC Muovinen Vedenotto Solenoidiventtiili 0,02-0,8 MPa Normaalisti Suljettu Sähköinen Solenoidiventtiili s20241212...
21,95 €
21,95 €
To, 26 kesä - ke, 2 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Yllätyslaatikot (Väri Satunnainen)
15,18 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
14,29 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
1 kpl POP MART labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) One generation random model 1st
14,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Single pack
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,46 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyyli Kasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja
11,89 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
15,60 €
6-pakkaus F016800569 Trimmerin siimapuola ja -siima Bosch EasyGrassCut 23, 26, 18, 18-230, 18-260, 18-26 Vaihto
13,27 €
Korkealaatuinen 6 kpl POP MART LABUBU Monster Exciting Macaron Pehmolelu Nukkelaatikko (Satunnainen Väri)
46,00 €