Samsung S23 PLUS -laturi - Lataa ja synkronoi - 2 METRIÄ - MUSTA musta
7,00 €
7,00 €
Ti, 17 kesä - ma, 23 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Nauti uuden tason mukavuudesta ja tehokkuudesta korkealaatuisella Type-C-lataus- ja synkronointikaapelilla. Tämä kaapeli on suunniteltu täydellisesti vastaamaan kaikkiin lataus- ja tiedonsiirtotarpeisiisi, olipa kyseessä sitten matkapuhelin, tabletti tai kannettava tietokone.
Edut ja ominaisuudet:
Nopea lataus ja synkronointi:
- Tämä kaapeli tukee sekä latausta että synkronointia, joten voit siirtää tietoja ja ladata laitteitasi samanaikaisesti.
- Laaja yhteensopivuus: Ihanteellinen kaikille USB-C-laitteille, mukaan lukien uusimmat matkapuhelin-, tabletti- ja kannettavamallit.
- Erinomainen kestävyys: Valmistettu korkealaatuisista materiaaleista pitkän käyttöiän ja luotettavan suorituskyvyn takaamiseksi.
Tekniset tiedot:
Liitännät: USB-C-uros - USB-A 2.0 -uros
Pituus: 2 metriä
Väri: Musta
Ominaisuus: Käännettävä USB-C helppoa liitäntää varten
2 metrin pituudella tämä kaapeli tarjoaa sinulle ylimääräistä joustavuutta ja ulottuvuutta, mikä on täydellistä laitteiden lataamiseen etäältä tai niiden käyttämiseen mukavasti latauksen aikana. Tyylikäs musta väri sulautuu saumattomasti mihin tahansa ympäristöön.
Sopii: SAMSUNG S23 PLUS
Väri
Musta
Artikkelin numero
1bdda031-3d66-4d68-b92b-168121e783c4
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Samsung S23 PLUS -laturi - Lataa ja synkronoi - 2 METRIÄ - MUSTA musta
7,00 €
7,00 €
Ti, 17 kesä - ma, 23 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
13,50 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
16,68 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus, sopii vanhuksille, kotikäyttäjille ja matkailijoille
23,13 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6.0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
32,99 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
11,76 €
Aikaisempi alin hinta:
12,00 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €