Sähköinen aikakatkaisinreleen aikakytkimen LCD-näyttö Viikoittainen esiasetus Ohjelmoitava (220V)
17,00 €
17,00 €
Ke, 16 huhti - ke, 23 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
- 1 x Aika-aika
- 1 x Englanninkielinen käyttöohje
- Edistynyt esiasetus viikkoa ennen.
- Digitaalinen elektroninen yleiskäyttöinen kello päivittäisillä ja viikoittaisilla ohjelmilla.
- Toista ohjelmia 16 ON- ja 8 OFF-asetuksella.
- Asetustarkkuus minuuttiin asti.< /li>
- LCD-näyttö näyttää tunnit/minuutit ja ON/AUTO/OFF reaaliajassa.
- Tulojännite: AC220V
- Nimellinen kosketusjännite: AC 180V - 264V (50 / 60Hz)
- Latauskapasiteetti: 25A 250VAC (resistiivinen kuorma)
- Päällä/pois-toiminta: 16 päällä ja 16 pois (manuaalinen / automaattinen)
- Näyttö: LCD
- Teho: 4,5VA (max)
- Virhe: ≤2s/päivä (25℃)
- Asennustapa: DIN-kisko (ei sisälly toimitukseen)
- Sidottu: 1 min - 168 tuntia
- Käyttölämpötila: -10℃ - 55℃
- Koko: 86 x 36 x 65mm / 3.38 x 1.41 x 2.56\" Määrä: 1
Paina ja aktivoi 'aika'-painiketta (alhaalla vasemmalla, 'nollauksen' vieressä) 5 sekunnin ajan, kunnes se näyttää 'AM', siirtyäksesi 12 tunnin tilaan.
Paina 'Aika'-painiketta uudelleen 5 sekunnin ajan palataksesi 24 tunnin tilaan.
Ohjelmointi:Vaihe; Painike; Ohjelmointi
Valmis
Artikkelin numero
42fc5b25-1a57-41c5-88bb-ecfc2a2edfd1
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Sähköinen aikakatkaisinreleen aikakytkimen LCD-näyttö Viikoittainen esiasetus Ohjelmoitava (220V)
17,00 €
17,00 €
Ke, 16 huhti - ke, 23 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) PA
14,00 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Vaihtolaturi 45W Macbook Air A1465 A1436 A1466 A1435
19,00 €
Longchamp-laukun muuntamisvarusteet, ilmainen minilaukun rei'itys, olkahihna, minilaukku, ruskea-kulta Brown-gold
16,11 €
Laihdutus pohjalliset jalkahieronta, magneettiterapia
12,00 €
Kolesterolimittarit, Kotilipidianalysaattori, Kokonais-kolesterolille, HDL-kolesterolille/triglyserideille Tc/hdl-mittari (väri: T
24,34 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm Silver
11,99 €