S-muotoinen kirjahylly 2 avoimella kuutiolla Geometrinen kulmahylly bambuhylly
138,90 €
138,90 €
Aikaisempi alin hinta:
143,90 €
To, 3 heinä - ke, 9 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Järjestä tilasi kestävästi ja tyylikkäästi tällä bambukirjahyllyllä! Tämä kirjahylly, jossa on ainutlaatuinen S-muotoinen muotoilu, tarjoaa katseenvangitsijan näytön ja tarjoaa kaksi lokeroa erilaisten esineiden säilyttämiseen kirjoista koristeisiin. Oletko huolissasi turvallisuudesta? Voit olla varma, että innovatiivisessa kirjahyllyssämme on kaatumisenestosarja mielenrauhasi takaamiseksi. Olitpa sitten olohuoneessa, työhuoneessa tai toimistossa, tämä kirjahylly täydentää monenlaisia sisustustyylejä. Maksimoi olohuoneesi tällä tilaa säästävällä osalla, joka sopii täydellisesti kulmiin tai seinää vasten.
- Luonnollinen bambumateriaali: Tämä korkealaatuisesta bambusta valmistettu kirjahylly tunnetaan lujuudestaan ja luotettavuudestaan.
- Ainutlaatuinen S-muotoinen muotoilu: Lisää modernia käännettä perinteiseen kirjojen säilytykseen, mikä tekee siitä monipuolisen lisäyksen mihin tahansa huoneeseen.
- Avoin säilytystila: 2-kuutioinen telinehylly laajentaa säilytys- ja esittelytilaa kirjoille, valokuville, ruukkukasveille, laatikoille ja koriste-esineille.
- Parannettu vakaus: Mukana kaatumisenestosarja ja liukumattomat jalkatyynyt lisäävät vakautta ja suojaavat lattiaa.
- Optimaalinen pieniin tiloihin: Suunniteltu optimoimaan pystysuora tila, täydellinen kulmiin.
Tämä korkealuokkaisesta bambumateriaalista valmistettu kirjahylly ei ainoastaan takaa kestävyyttä, vaan myös lisää lämpöä ja eleganssia asuintilaasi. Luonnollinen viimeistely parantaa sekä tyyliä että pitkäikäisyyttä. Erottuva S-muotoinen muotoilu tuo modernia tunnelmaa perinteiseen kirjasäilöön, mikä tekee siitä monipuolisen lisäyksen mihin tahansa huoneeseen, olipa kyseessä olohuone, työhuone, toimisto tai käytävä. Avoin säilytystila kahdella kuutiolla tarjoaa runsaasti tilaa kirjoille, valokuville, ruukkukasveille, laatikoille ja koriste-esineille. Hyvin jakautuneet lokerot täysin avoimella muotoilulla varmistavat helpon pääsyn.
- Väri: Luonnollinen
- Materiaali: Bambu
- Kokonaismitat: 61 x 23 x 66,5 cm (P x L x K)
- Jokaisen lokeron mitat: 33 x 23 x 30 cm (P x L x K)
- Nettopaino: 7,5 kg
- Kokonaiskantavuus: 70 kg
- Paketti sisältää: 1 x S-kirjahyllyn, 1 x käyttöohjeen
Seinää vasten asetettu kirjahylly voidaan kiinnittää kaatumisenestosarjalla huojumisen estämiseksi. Lisäksi pohjassa olevat liukumattomat jalkatyynyt takaavat vakauden ja suojaavat lattioita naarmuilta. 2-kerroksinen näyttöhylly on suunniteltu optimoimaan pystysuora tila ja sopii täydellisesti kulmiin. Sen kompakti koko ja viehättävä muotoilu ovat ihanteellisia lisäämään tyyliä ja järjestystä kotiisi. Helposti puhdistettava pinta säästää vaivaa päivittäisessä kunnossapidossa, kun taas sirpaloitumaton reuna estää kolhuja ja lisää turvallisuutta. Luonnollinen ulkonäkö tuo lämpöä ja luonnollista eleganssia mihin tahansa huoneeseen, joten se on ihanteellinen olohuoneeseen, makuuhuoneeseen, työhuoneeseen tai toimistoon. Asennus vaaditaan.
Paino, gramma
9420
Artikkelin numero
c8079489-278c-420c-8694-041623680080
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
S-muotoinen kirjahylly 2 avoimella kuutiolla Geometrinen kulmahylly bambuhylly
138,90 €
138,90 €
Aikaisempi alin hinta:
143,90 €
To, 3 heinä - ke, 9 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Yllätyslaatikot (Väri Satunnainen)
13,16 €
Aikaisempi alin hinta:
22,14 €
Korkealaatuinen 6 kpl POP MART LABUBU Monster Exciting Macaron Pehmolelu Nukkelaatikko (Satunnainen Väri)
46,00 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
1 kpl POP MART labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) One generation random model 1st
14,00 €
6-pakkaus F016800569 Trimmerin siimapuola ja -siima Bosch EasyGrassCut 23, 26, 18, 18-230, 18-260, 18-26 Vaihto
13,27 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyyli Kasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja
11,89 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
15,60 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus, sopii vanhuksille, kotikäyttäjille ja matkailijoille
23,13 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
14,29 €