S Line -kynäpuristin Ps:lle ja Rep Art -tarvikkeille
24,00 €
24,00 €
Ke, 2 heinä - ma, 7 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
2. Tarkkuus & Kärki: Erittäin hieno kärki antaa sinulle tipattoman, leveän viivan.
3. Vintage-viistopalkkisuunnittelu: Messinkirakenne, jossa on uurrettu viisto vipukahva, tuntuu vintage-tyyliseltä, ikään kuin sitä olisi käytetty keskiajalla 1800-luvulle jKr., jolloin käytettiin sulkakyniä.
4. Laajalti saatavilla: Siinä on pigmentin varastointitoiminto ja erittäin hieno kärki taiteellisiin aktiviteetteihin, kuten jäljittämiseen, piirtämiseen ja kirjoittamiseen, ja se soveltuu myös joidenkin huonekalujen ja laitteistojen kunnostamiseen (pieniä maalipintoja, jotka on korjattava).
5. Monipintaiset sovellukset: Viistoviivamaalikynää käytetään taiteellisena luomismediana erilaisten maalien/musteiden/nestemäisten metallien/emaljien lisäämiseen lähes mille tahansa tasaiselle pinnalle.
Kärjen koko: 0,5 mm
Väri: kulta
Materiaali: Messinki + ruostumaton teräs + alumiiniseos
Koko: 1,2 x 20 x 8 cm
Paketin sisältö:
1 * Kynä (puhdistustyökalulla)
Vain yllä oleva paketin sisältö, muut tuotteet eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valo ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri poikkeaa hieman todellisesta. Mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Artikkelin numero
0dac1f39-336e-4dbe-9768-1465be197165
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
S Line -kynäpuristin Ps:lle ja Rep Art -tarvikkeille
24,00 €
24,00 €
Ke, 2 heinä - ma, 7 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Yllätyslaatikot (Väri Satunnainen)
15,18 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) LUBUBU (single pack)
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,46 €
1 kpl POP MART labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) One generation random model 1st
16,00 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
16,00 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyyli Kasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja
11,89 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
13,23 €
Korkealaatuinen 6 kpl POP MART LABUBU Monster Exciting Macaron Pehmolelu Nukkelaatikko (Satunnainen Väri)
46,00 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus, sopii vanhuksille, kotikäyttäjille ja matkailijoille
23,13 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
15,60 €