RMT AH101U Kaukosäädin Sony Soundbar-järjestelmille HT-CT380 HT-CT780 SA-CT380
11,25 €
11,25 €
Pe, 18 heinä - to, 24 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme
1. Kaunis muotoilu, mukava pito ja pitkä käyttöikä.
2. Hienostunut viimeistely, sopii täydellisesti soundbar-malliisi, helppokäyttöinen.
3. Kaukosäätimen maksimi kantama on noin 10 m/33 jalkaa. Todellinen etäisyys riippuu kaiutinmallistasi.
4. Erinomainen korvaava tuote kadonneille tai vaurioituneille kaukosäätimille, ja se voi myös korvata vanhat kaukosäätimet.
5. Valmistettu korkealaatuisesta ABS-materiaalista, kestävä ja pitkäikäinen, mikä tarjoaa paremman käyttökokemuksen.
Tuotetyyppi: Kaukosäädin
Materiaali: ABS
Väri: Kuten kuvassa
Akku: 2 AAA-paristoa (ei sisälly)
Sopii Sony HT-CT380 HT-CT780 SA-CT380 SA-WCT780 HTCT380 HTCT780 SACT380 SACT780 SAWCT380.
Paketin paino: 100g
Pakkauslista
1x Kaukosäädin (ilman paristoja)
Tyytyväisyytesi on meille tärkeintä. Annamme sinulle parasta mahdollista palvelua. Jos kohtaat ongelmia tuotteen vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita, virheellisen määrän jne., ota yhteyttä meihin välittömästi, niin tarjoamme sinulle parhaan ratkaisun!
Artikkelin numero
4dcb4067-6505-4823-975c-05297486d7b3
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
RMT AH101U Kaukosäädin Sony Soundbar-järjestelmille HT-CT380 HT-CT780 SA-CT380
11,25 €
11,25 €
Pe, 18 heinä - to, 24 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) 1 1ZZ 1 Single pack
14,48 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
POP MART Labubu The Monsters – Exciting Macaron Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,64 €
Labubu 3.0 High Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Satunnaiset värit
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkela Blind Box 1 kpl Z LABUBU 3.0 purple
14,56 €
Laadukas POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukke Blind Box 1 kpl LABUBU 3.0 grey
12,70 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Yksittäispakkaus
16,32 €
Aikaisempi alin hinta:
20,89 €
DVB T2 HEVC 265 Digitaalinen TV-vastaanotin DVB-T2 265 1080P HD-dekooderi USB Maakohtainen TV-vastaanotin Digiboksi EU-pistoke
29,92 €