Retro-nopeusmittari, kierroslukumittari, matkamittari, Passport C50 C70 C90 C70MK3 -yleismallit
30,00 €
30,00 €
Pe, 28 maalis - ke, 2 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Valmistettu korkealaatuisesta materiaalista, joka takaa maksimaalisen kestävyyden.
Nopeusmittarissa on korkea herkkyys ja vertaansa vailla oleva tarkkuus.
Nopeusmittari, jossa on merkkivalo, kierroslukumittari, matkamittari, helppokäyttöinen.
Yksinkertainen ja kätevä tietojen lukemiseen, mittarilukema näkyy selkeästi.
Vedenpitävä, .
Helppo asentaa ja erittäin luotettava, sopii täydellisesti laitteiden kanssa.
Kunto: Upouusi
Näytön väri: Tummanvihreä
Jännite: 12V
Nopeuden näyttöalue: 0-100km/h
Kuoren halkaisija: 9,6 cm/3,78 tuumaa
Kuoren leveys: 8,8 cm/3,46 tuumaa
Kuoren alapuolen leveys: 6,6 cm/2,56 tuumaa
Paketin sisältö: 1 X nopeusmittari
Sopivuus:
Sopii Passport C50 C70 C90 PASSPORT 70 90 C70 C70K1 -D3 C70MK3 C90 Deluxe 50 C50 -malleihin tai yleismalliin mihin tahansa moottoripyörän nopeusmittariin.
Väri: Hopea
Materiaali: Metalli + Muovi
Paketin sisältö:
1 * Nopeusmittari
Vain edellä mainittu pakkaussisältö, muut tuotteet eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valon kuvaus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kohteen väri kuvassa on hieman erilainen kuin todellisuudessa. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Artikkelin numero
c97be562-e9b0-469e-ab2e-6d38316c2e39
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Retro-nopeusmittari, kierroslukumittari, matkamittari, Passport C50 C70 C90 C70MK3 -yleismallit
30,00 €
30,00 €
Pe, 28 maalis - ke, 2 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,43 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone Leikkiseti Inspiroitu Squid Game 2:sta (9kpl+Alusta)
13,69 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €
Lg Remote Magic Remote yhteensopiva monien LG-mallien kanssa, Netflix ja Prime Video Hotkeys null none
12,19 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Satunnainen Väri) V
15,45 €
Aikaisempi alin hinta:
15,63 €
Akusoli Akupunktiopohjallinen, Akusoli Pohjalliset, Kenkien Sisäpohjat Jaloille, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa musta punainen sininen red-blue S
17,51 €
Aikaisempi alin hinta:
21,01 €
Kirkland Extra Strength 5% Men Hair Regrowth 60ml Hair Loss
34,90 €
Verensokerimittari kello, uusi diabetes kello verensokerimittari stressi pulssi urheilun verensokerikello
57,33 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
27,81 €
Pikalaturi Garmin Watches - yleislaturi
4,49 €