Pyörän lukot, Kaapel lukot, Avaimella varustetut pyörän lukot, Sähköpotkulaudan lukot
16,00 €
16,00 €
Ti, 3 kesä - ma, 9 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
【KORKEA VARASTONKESTÄVYYS】: Valmistettu korkealujuisesta sinkkiseoslukupäästä ja PVC:stä. Lukuydin ja avain ovat omaksuneet vaativan edistyneen tekniikan. Lukukotelon korkea kestävyys Vahva ja kestävä, korroosionkestävä ja ruostumaton.
【TEHOKAS MATERIAALI】: Pyörän kaapelilukko paksuuntuneesta teräksestä , Korkealujuinen sinkkiseoslukupää PVC-pinnoitettu lukukotelo suojaa kehyksen naarmuilta ja tekee käsistäsi paljon pehmeämmät ja mukavammat.
【HELPPO KÄYTTÄÄ】: Nettopaino 240 g, halkaisijaltaan noin 12 cm ja korkeudeltaan noin 14 cm, mini ja kannettava. Voit laittaa sen reppuun tai ripustaa sen pyörään helppokäyttöisyyden ja joustavuuden vuoksi.
【HELPPO PURKAA JA ASENTAA】: Lukuytimen molemmilla puolilla olevat teräskaapeliköydet voidaan purkaa ja yhdistää halutessasi. Jos sinulla on useita kaapelilukkoja, ne voidaan irrottaa ja yhdistää yhdeksi kaapelilukoksi.
【LAAJA KÄYTTÖ】: Teräksinen varastonsuojakaapeli, sopii pyörille, ATV:lle, skootterille, maantiepyörälle, kaupunkipyörälle, maastopyörille, täydellinen varmuus. Avaimella varustettu lukko, Kun haluat lukita pyörän, paina vain kevyesti, pyörä lukittuu, kätevästi ja nopeasti.
Artikkelin numero
f9b4263f-a0ab-4cd9-845c-74959adc5eb5
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Pyörän lukot, Kaapel lukot, Avaimella varustetut pyörän lukot, Sähköpotkulaudan lukot
16,00 €
16,00 €
Ti, 3 kesä - ma, 9 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
10,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Sokea Laatikko (Väri Satunnainen) 1
10,84 €
Aikaisempi alin hinta:
15,47 €
1 x POPMART LABUBU 3.0 Monster Big Energy -sarjan yllätyslaatikko, satunnaiset värit-qquu 3
15,44 €
Laadukkaat uudet Akusoli-akupainantapohjalliset, ortopediset pohjalliset naisille ja miehille, lievittävät jalkakipuja L 44-47
13,03 €
10 pölypussit iRobot Roomba i7 i7+ i3 i3+ i4 i4+ i6 -WELLNGS
18,00 €
10 m korvausletku painepesuriin Karcher K-sarjaan K2, K3, K4, K5, K7, pikaliitin napsautustyyppi... (10)
25,00 €
Rännin jatkoputki, muovi, joustava, helppo asentaa, jatkoputki rännin syöksytorven lisävarusteisiin
11,57 €
Aikaisempi alin hinta:
13,30 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 56 mm
10,99 €
100 Ploppers Tausta korvakoruille nikkelitöntä lateksia Transparent
4,49 €
10 kpl G4 halogeenilamppuja 20W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €