Puun kosteusmittari Digitaalinen kosteusmittari Kosteustesteri Pin-tyyppinen vesi
31,00 €
31,00 €
Ke, 16 huhti - ke, 23 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Ominaisuudet: Puun mittaus herkillä elektrodineuloilla alueella 10-40%mm ja tarkkuus on 0,1. Suuri H-D LCD Data Hold -toiminnolla mittaustulosten näyttämiseen; Automaattinen virrankatkaisu akun virransäästöön. Kätevä mittarityökalumme voi nopeasti määrittää, minkä tason korjaustoimenpiteitä tarvitaan perheesi suojaamiseksi mustalta homeelta. Tarkista ja testaa jatkuvasti epäilyttäviä vesitahroja talon ympärillä, jotta voit määrittää, onko alue märkä vai onko se jo kuivunut. Tämä digitaalinen kosteusmittari sopii täydellisesti puulle, rakennusmateriaaleille, paperille, seinälle, yrteille jne. Tekniset tiedot: Materiaali: ABS Koko: noin 14,7x4,9x2,3cm/6x2x1in Alue: 10-40%mm Tarkkuus: 0,1 Akku: 9V DC-akulle (mukana, vain testaukseen) Käyttölämpötila: 0-40 Säilytyslämpötila: -10-50 Automaattinen virrankatkaisu: 3 minuutin kuluttua Huomautus: Salli 1-3 cm:n virhe manuaalisen mittauksen vuoksi. pls varmista, että et välitä ennen kuin teet tarjouksen. Erilaisten näyttöjen välisistä eroista johtuen kuva ei välttämättä vastaa kohteen todellista väriä. Paketti sisältää: 1x puun kosteusmittari
Artikkelin numero
f7743246-f809-44dd-b194-612cbb61b38c
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Puun kosteusmittari Digitaalinen kosteusmittari Kosteustesteri Pin-tyyppinen vesi
31,00 €
31,00 €
Ke, 16 huhti - ke, 23 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €
21,6 V 6500 mAh akun vaihto Dyson V8:lle
44,65 €
Vaihtolaturi 45W Macbook Air A1465 A1436 A1466 A1435
19,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) PA
14,00 €
Kirkland Extra Strength 5% Men Hair Regrowth 60ml Hair Loss
34,90 €
Ruostematon käsivesipumppu - käsipumppu - käsikäyttöinen vesipumppu pohjavedelle jopa 10 metrin syvyyteen,
49,00 €
Partakset Philips S5000 S5370 S5571 S5420 S5140 S5078 -bla
12,47 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €