Pussien Sulkija Tyhjiöpakkauskone Säilytykseen
39,99 €
39,99 €
To, 8 touko - ti, 13 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Pussien Sulkija Tyhjiöpakkauskone Säilytykseen
Välitön ja helppokäyttöinen: paksuudesta ei tarvitse huolehtia. Säädettävä ajastin luo täydellisen tiivistyksen eri paksuisille pusseille. Virrankatkaisinta tai lämmitysaikaa ei tarvita.
Lämmön levitysaikaa ei tarvitse laskea tai mitata, LED syttyy vain, kun lämmityselementti on toiminnassa. Kun merkkivalo sammuu, virransyöttö katkaistaan automaattisesti.
Turvallinen ja energiaa säästävä leimaava pussinsulkija: hajuton, kestävä, vahvistettu ja puristettu, kun taas painetanko on valmistettu alumiiniseoksesta pitkäaikaisen muodonmuutoksen varmistamiseksi ja lämmitysominaisuudet
optimaaliset tekevät käyttöiästä kaksi kertaa pidemmän kuin tavallisissa tiivistyskoneissa, ja se voi tiivistää yli 10 000 ruokapussia.
Ergonominen impulssilämpösulkija: 8 lämpötilan säätötasoa, jotta tämä lämpötiivistys olisi lähempänä universaalia, erilaisten pussien tiivistämiseen paksuudesta riippumatta. Työtä säästävä muotoilu
ja pitkä kahva tarjoavat mukavan kokemuksen.
Laaja käyttöalue: tämä tuote soveltuu Kel-F:lle, polyesterikalvolle, Polyflexille, P.V.A:lle, Pliofilmille, Tivacille, Saranille ja kaikille muille lämpötiivistettäville pusseille. Sisäänrakennettu sulake turvalliseen käyttöön, sopii erinomaisesti kotiin, vähittäiskauppaan,
tuotantoon, ruokakauppaan ja teolliseen tiivistykseen.
Artikkelin numero
efba824c-81bd-4d55-8679-304e262bfb8d
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Pussien Sulkija Tyhjiöpakkauskone Säilytykseen
39,99 €
39,99 €
To, 8 touko - ti, 13 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto Silver 65 mm
10,99 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
Keskiöt VW10 60MM Volkswagen-autojen renkaille 4-pakkauksessa 60
14,94 €
3 kpl 40 cm pitkää therian kettuhäntää lukolla, pehmeä ja pörröinen kettuhäntä avaimenperä, roikkuva kettuhäntä käsilaukkuun tai reppuun
19,80 €
Aikaisempi alin hinta:
20,80 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €