PSN-YKSID715A-12D Stylus-kynä iPadille
29,99 €
29,99 €
Ma, 7 heinä - pe, 11 heinä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tarkka ja sulava: Koe vertaansa vailla oleva tarkkuus ja sujuva kirjoittaminen edistyneellä stylus-kynäteknologiallamme. Kynän kärki liukuu vaivattomasti iPadisi näytöllä tarjoten luonnollisen ja responsiivisen kirjoitus- tai piirtokokemuksen.
Kämmenen hylkäystekniikka: Lepuuta kättäsi mukavasti näytöllä kirjoittaessasi tai piirtäessäsi kämmenen hylkäystekniikan ansiosta. Stylus-kynä rekisteröi syötteen vain kynän kärjestä, mikä estää vahinkomerkinnät ja varmistaa saumattoman luovan virtauksen.
Magneettinen kiinnitys: Pidä stylus-kynäsi turvallisesti kiinni iPad Prossa sisäänrakennetulla magneettikiinnikkeellä. Tämä kätevä ominaisuus varmistaa, että kynäsi on aina käden ulottuvilla eikä se katoa.
Tekniset tiedot:
Väri: Valkoinen
Koko: Halkaisija: 16,5 cm, Korkeus: 0,96 cm
Materiaali: Alumiiniseos + elektroniset komponentit
Malli: PSN-YKSID715A-12D
Paketti sisältää:
Stylus-kynä x1
Latauskaapeli x1
Kynän kärki x1
Pakkausrasia x1
- Kosketuksen estotekniikka tarkkaan syöttöön
- Magneettinen kiinnitys helppoon säilytykseen
- Kallistusherkkyys ja paineentuki
- Pitkä akun kesto, jopa 11 tuntia
Artikkelin numero
c2dbae47-b145-4aec-9f63-1bb657c535a2
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
PSN-YKSID715A-12D Stylus-kynä iPadille
29,99 €
29,99 €
Ma, 7 heinä - pe, 11 heinä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Yllätyslaatikot (Väri Satunnainen)
13,16 €
Aikaisempi alin hinta:
22,14 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyyli Kasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja
11,89 €
Korkealaatuinen 6 kpl POP MART LABUBU Monster Exciting Macaron Pehmolelu Nukkelaatikko (Satunnainen Väri)
46,00 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
15,60 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus, sopii vanhuksille, kotikäyttäjille ja matkailijoille
23,13 €
1 kpl LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Single pack
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,46 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
1 kpl POP MART labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) One generation random model 1st
14,00 €