PE150 Kynä G10T:lle 8192 Paine 2 Pikakuvaketta Automaattinen Lepotila Huion Smart Pen Huion G10T WH1409
37,00 €
37,00 €
Ti, 6 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
1, Tabletin kynä: Tämä PE150 kynä sopii Huion INSPIROY G10T:lle, Huion WH1409:lle. 2、4096 Paine: Tämä Huion-tabletin kynä hyödyntää 8192 paineherkkyystason, mikä mahdollistaa pehmeän kirjoittamisen. 3, Pikakuvakkeet: Tässä kynässä on 2 ohjelmoitavaa painiketta, pikakuvakkeiden toiminnot voidaan asettaa tarpeidesi mukaan. 4, 350 tuntia: Tämä Huion-tabletin kynä on varustettu sisäänrakennetulla litium-akulla, jonka akun kesto on jopa 350 tuntia. 5、Automaattinen lepotila: Tämä Huion-kynä on suunniteltu automaattisella lepotilan toiminnolla, joka säästää energiaa.Tuotetyyppi: PE150 Kynä G10T:lle
Materiaali: ABS
Malli: PE150
Paineen taso: 8192 paineherkkyystason
Painikkeet: Ohjelmoitavat painikkeet molemmilla puolilla
Akku: 80mAh litiumioniakku (sisäänrakennettu)
Sovellus: Sopii Huion INSPIROY G10T:lle, Huion WH1409:lle
1 x latauskaapeli
Asiakkaat ovat ensisijainen prioriteettimme. Jos havaitset ongelmia tuotteesi kanssa sen vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisen määrän, ota yhteyttä välittömästi. Pyrimme tarjoamaan parasta mahdollista myynnin jälkeistä palvelua.
Paino, kilo
0.1
Artikkelin numero
affd524a-94a7-425a-a8fc-199c17ce987f
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
PE150 Kynä G10T:lle 8192 Paine 2 Pikakuvaketta Automaattinen Lepotila Huion Smart Pen Huion G10T WH1409
37,00 €
37,00 €
Ti, 6 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
Suunnittele omat Samsung Galaxy A71 Läpinäkyvä kuori
12,99 €