ExpressVaruhuset
OnePlus 7T Marble Shell 9H Tempered Glass Back Glassback V2 Black Svart/Guld
2,0
(1)
2,0
(1)
24,36 €
24,36 €
Ti, 6 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Takaosa koostuu e tt ohut 0,26mm gLasi, joka suojaa sormenjäljiltä ja naarmuilta. Kotelossa on aukot kaikille liittimille, painikkeille ja kameratoiminnoille. Suojakuoressa on myös korotettu kehys, joka estää näyttöä joutumasta kosketuksiin tasaisen pinnan kanssa, jos puhelin asetetaan näyttö alaspäin.
Tekniset tiedot:
✓ Ohut muotoilu
✓ Iskunvaimennus
✓ Tyylikäs kiiltävä viimeistely
✓ Suojaa naarmuilta, lialta ja pölyltä
✓ 0,26 mm 9H karkaistu lasi takaosa
✓ Pehmeä kehys
✓ Sopii: OnePlus 7T
Väri
Black
Kuvio
Marmori ja kivi
Koko
Svart/Guld
Paino, gramma
50
Artikkelin numero
69f8c21e-446e-4550-9d10-d69147f6dc36
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Ronny Larsson
neljä vuotta sitten
Inte speciellt snyggt, "klumpigt" skal. Blir nog inte använt
ExpressVaruhuset
OnePlus 7T Marble Shell 9H Tempered Glass Back Glassback V2 Black Svart/Guld
2,0
(1)
2,0
(1)
24,36 €
24,36 €
Ti, 6 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
4 vaihtoharjaspäätä Philips Sonicare W2:lle (n.) W2
13,71 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
Keskiöt VW10 60MM Volkswagen-autojen renkaille 4-pakkauksessa 60
14,94 €
2 kpl Kannettavan tietokoneen CPU GPU Jäähdytyspuhaltimien korvaus ASUS TUF FX505ge FX505gm FX505dt FX705 -malleille
15,88 €
Bell 16W 2D Neliö 4-nastainen GR10q-kanta Standardi valkoinen (3500k) Kompakti loistelamppu, 16 W [HK]
18,00 €