NP-BX1 Dummy-akku USB-A-virtalähteellä DC-kytkin ZV-1 RX100 M7 M6 M5 RX1R HX50 HX90 HX300 HX400 -kameralle black
22,41 €
22,41 €
Ke, 1 heinä - ti, 7 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Kestävä virtalähde sisä- tai ulkokäyttöön.
Useita turvasuojauksia: Sisäänrakennettu suojajärjestelmä suojaa ylivirralta, ylijännitteeltä ja oikosululta.
PS: Vain Dummy-akku, ei muita tuotteita
Erityishuomautus!!!
ZV1-kameraan ei ole varattu kaapeliaukkoa, minkä vuoksi dummy-akun kantta ei voi asentaa kokonaan peittämään, mutta sitä voidaan käyttää normaalisti.
Väri: musta
Materiaali: ABS
Paketin sisältö:
1 * Dummy-akku
Vain yllä oleva paketin sisältö, muita tuotteita ei sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valo ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri poikkeaa hieman todellisesta. Mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Väri
black
Tuotenro
c1c9d0cd-97a7-4f5d-a028-12a67e90e493
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
NP-BX1 Dummy-akku USB-A-virtalähteellä DC-kytkin ZV-1 RX100 M7 M6 M5 RX1R HX50 HX90 HX300 HX400 -kameralle black
22,41 €
22,41 €
Ke, 1 heinä - ti, 7 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
23,70 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
12,80 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,73 €
Erittäin vahva neuropatiakreemi, neuropatiakipua lievittävä hierontavoide jaloille, säärille ja käsille 2pcs
24,51 €
OceAura – 60 ml luonnollinen sypressiöljy: Karvanpoistoon, kosteutukseen ja rauhoittamiseen; vähentää kehon karvankasvua (1 pullo)
18,00 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Bass Pro Shops painettu lippis ulkoiluun, verkkokangas
11,90 €