Näppäimistösuoja kalvo, Silikoninen näppäimistösuoja, Yleinen silikoninen näppäimistösuoja kalvo, Ohut silikoninen näppäimistösuoja, 13-14 tuuman n...
15,00 €
15,00 €
Ma, 23 kesä - to, 26 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
KORKEALAATUINEN MATERIAALI: Näppäimistösuoja on valmistettu korkealaatuisesta teknillisestä silikonista, se on pehmeä, joustava, ympäristöystävällinen, kestävä, liukumaton, mukava, turvallinen ja helppo pitää kädessä.
ULTRA-OHUT SUUNNITELMA: Näppäimistösuojauksen ultra-ohut ja erittäin läpinäkyvä muotoilu ei haittaa kirjoituskokemusta ja voi myös suojata näppäimistöäsi. Se voidaan pestä vedellä ja se on helppo puhdistaa. Sitä voidaan käyttää kuivauksen jälkeen, ilman että käyttövaikutus heikkenee.
TÄYDELLINEN MUOTO: Vedenpitävän näppäimistösuojauksen valmistustekniikka on erinomainen, ei liian suuri eikä liian pieni. Näppäimistösuoja sopii erittäin hyvin näppäimistöön eikä liuku helposti.
HELPPOKÄYTTÖINEN: Peitä vain näppäimistö ilman lisäasennusvaiheita, se on yksinkertaista ja kätevää 13-14 tuuman tietokoneille.
MONITOIMINEN: Yleistä näppäimistösuojauksen voi käyttää monissa julkisen terveyden paikoissa, kuten kotona, koulussa, toimistossa, sairaalassa jne. Estää näppäimistön näppäinten kulumisen päivittäisessä käytössä, vedenpitävä ja pölynkestävä, ja suojaa näppäimistöä nesteen roiskeilta, pölyltä ja muilta haitallisilta aineilta.
Artikkelin numero
ede5ded5-260d-4951-8e86-490ba80f552e
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Näppäimistösuoja kalvo, Silikoninen näppäimistösuoja, Yleinen silikoninen näppäimistösuoja kalvo, Ohut silikoninen näppäimistösuoja, 13-14 tuuman n...
15,00 €
15,00 €
Ma, 23 kesä - to, 26 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
13,50 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6.0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
32,99 €
Pääsiäisen Puolihintakampanja! Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo Riipus
22,50 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
16,68 €
6-pakkaus F016800569 Trimmerin siimapuola ja -siima Bosch EasyGrassCut 23, 26, 18, 18-230, 18-260, 18-26 Vaihto
13,27 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €