Musta avaimenperän lisävaruste, joka sopii Renaultin älyavaimeen, jossa on 4 painiketta - Pehmeä silikonikuori avaimenperän päällä
14,00 €
14,00 €
Pe, 14 maalis - ke, 19 maalis
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Yhteensopivuus: Yhteensopiva Renaultin, Dacian kanssa - Renault Clio / Espace 5 / Master Bus / Talisman / Megane (IV/4) / Grand Scenic (IV/4) / Scenic 4 / Kadjar / Captur / Koleos 2 / Zoe - Dacia Duster 2 (2018) (huomaa avainten muoto).
Suunnittelu: Kotelossa on mukava ja helppokäyttöinen pinta. Kaikialainen suojaus avaimenperällä, joka on mukanasi missä ja milloin tahansa.
KESTÄVÄ: Musta kotelo suojaa täydellisesti autosi avaimia ja sopii tähän uusimpaan koteloon. Helppo laittaa päälle ja ottaa pois.
Käsittely: Yksinkertainen
Iskunkestävä ja ergonominen kuori ei häiritse käyttöä. Kaikki kaukosäätimen painikkeet ovat helposti saatavilla.
Käytännöllinen: Kotelo suojaa puhelinkoteloasi naarmuilta ja pölyltä. Joustava ja mukava pitää kädessä, kevyt ja helppo kuljettaa.
Artikkelin numero
4eb87bd3-3818-4c42-b834-4ab7c07ce465
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Musta avaimenperän lisävaruste, joka sopii Renaultin älyavaimeen, jossa on 4 painiketta - Pehmeä silikonikuori avaimenperän päällä
14,00 €
14,00 €
Pe, 14 maalis - ke, 19 maalis
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
16 TB kannettava ulkoinen kiintolevy USB 3.1 tietokoneelle ja kannettavalle tietokoneelle
35,00 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,43 €
Erittäin suuri mansetti, yhteensopiva Omron 9–21 tuuman (22–53 cm) XL-verenpainemittarin kanssa, aikuisten verenpainemittarin korvaava mansetti isolle käsivarrelle, harmaa
18,20 €
10 kpl G4 halogeenilamppuja 20W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €
Akusoli Akupunktiopohjallinen, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa punainen sininen red-blue L
18,39 €
Aikaisempi alin hinta:
21,01 €
12 kpl G9-halogeenilamppua 33W 230V 2800K lämmin valkoinen 380lm, kirkas kapselihalogeenilamput himmennettävät, ei vilkkuvaa, ei välkkymistä
10,54 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone Leikkiseti Inspiroitu Squid Game 2:sta (9kpl+Alusta)
16,50 €
Squid Game 2 Korean Folk Game Set
14,50 €
100 kpl erittäin harvinaisia kortteja, mukaan lukien 58V ja 42VMAX - Ei kaksoiskappaleita - Täydellinen lahja lapsille ja keräilijöille
17,00 €