Miesten kesäbomber-takit rento kevyt tuulitakki urheilutakki rahtitakki XS Khaki XS Khaki
Koko
30,30 €
30,30 €
Pe, 25 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Kevyt bomber-takki, jossa pystykaulus ja 1 sisätasku sekä 2 vetoketjutaskua
Rento kesätakki sopii päivittäiseen käyttöön, ulkotöihin, urheiluvaatteeksi, vapaa-ajan asuksi jne.
Kesäurheilutakki yhdistettynä t-paitaan, rentoihin housuihin tai farkkuihin auttaa maksimoimaan julkisen kuvan parantamisen ja jättämään unohtumattoman vaikutelman ympärillä oleviin ihmisiin
Rento rahtitakki sopii kevät- ja kesäkäyttöön. Vieraile myymälässämme löytääksesi lisää tyylikkäitä takkeja
Väri
XS
Koko
Khaki
Tuotenro
930e62e7-a03b-4b0f-b46b-8bd99c531f41
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Miesten kesäbomber-takit rento kevyt tuulitakki urheilutakki rahtitakki XS Khaki XS Khaki
Koko
30,30 €
30,30 €
Pe, 25 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa