Miesten aito nahkalompakko RFID-suojattu musta
25,00 €
25,00 €
Ke, 7 loka - ti, 13 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Näissä nahkalompakoissa on kaunis viimeistely ja erittäin hyvä vastine rahalle!
11 luottokorttipaikkaa (sisältäen 1 läpinäkyvän), 4 paikkaa henkilökorteille jne. sisältäen 2 läpinäkyvällä ikkunalla
1 vetoketjullinen turvatasku. 2 erillistä setelitaskua. 1 kolikkotasku painonapilla
RFID-ESTO: RFID-estävä eristys estää elektronisen taskuvarkauden ja identiteettivarkauden; lompakon sisätaskussa olevat luottokorttisi ovat suojattuja RFID-varkauksilta, ihanteellinen RFID/NFC-standardille
Tuotenro
ff222b3d-7551-4244-b415-58d9357f5e91
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Miesten aito nahkalompakko RFID-suojattu musta
25,00 €
25,00 €
Ke, 7 loka - ti, 13 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa