Meikkisiveltimien kuivausteline, siveltimien kuivain, kokoontaitettava 28 paikkaa Ac
19,01 €
19,01 €
Pe, 6 kesä - to, 12 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
TÄRKEÄ HUOMAUTUS: Ulompi ruskea paperi on suojakalvo. Ole hyvä ja irrota ruskea paperi ennen kokoamista. Ei enää tee-se-itse-telineitä siveltimien kuivaamiseen! Ei enää siveltimiä pitkin työtasoa. Ei vie paljon tilaa, mutta siinä on runsaasti tilaa siveltimien kuivaamiseen. Tämä on sivellinten, ajan ja tilan säästäjä. Ehdoton hankinta meikin ystäville
Valmistettu akryylista ja silikonista, erittäin kestävä ja hyvännäköinen.
28 paikkaa eri kokoja kaikenlaisten siveltimien pitämiseen. Pieniä, keskikokoisia ja suuria. Ei huolta niiden putoamisesta. Ja toimii myös taiteilijasiveltimille, kynsien akryylisiveltimille, maalisiveltimille ja niin edelleen, erittäin käytännöllinen
Silikonipaikan imu on erinomainen, se tarttuu siveltimiin tiukasti ja täydellisesti ja on erittäin helppo ottaa pois.
Sano hyvästit sotkulle meikkipöydässä. Harjakset ylöspäin meikatessa; Harjakset alaspäin pesun jälkeen, jotta vesi ei pääse takaisin. Suojaa siveltimiä erittäin hyvin ja pidentää hyvän siveltimen käyttöikää.
Artikkelin numero
c1e850d6-9db8-4f0f-9f27-e8d3d3f1ed0b
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Meikkisiveltimien kuivausteline, siveltimien kuivain, kokoontaitettava 28 paikkaa Ac
19,01 €
19,01 €
Pe, 6 kesä - to, 12 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Sokea Laatikko (Väri Satunnainen) 1 Single pack
11,90 €
Aikaisempi alin hinta:
15,47 €
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
20,15 €
1 x POPMART LABUBU 3.0 Monster Big Energy -sarjan yllätyslaatikko, satunnaiset värit-qquu 3.0 1-pack
15,40 €
Aikaisempi alin hinta:
15,44 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €
10 kpl G4 halogeenilamppuja 20W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Laadukkaat uudet Akusoli-akupainantapohjalliset, ortopediset pohjalliset naisille ja miehille, lievittävät jalkakipuja L 44-47
13,03 €
Audi AMI MMI Bluetooth -sovitin Aux-kaapeli Q5 A5 A7 R7 S5 Q7 A6L A8L A4L
19,08 €