MC4 aurinkopaneelimoduulin liitin aurinkosähköliitin 1500V 6 kpl
25,16 €
25,16 €
Ke, 23 heinä - ti, 29 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
6 paria MC4 uros/naaras kaksoisrenkaat vedenpitävät tiiviste aurinkopaneelikaapelin liittimet
Helppo ja nopea asentaa, mukana 1 pari kuusiokoloavaimia
Veden- ja pölynkestävä, voidaan käyttää ulkona kaikissa sääolosuhteissa
Itselukittuva rakenne takaa turvallisen yhteyden
Suunniteltu erityisesti aurinkosähköjärjestelmien liittämiseen, joissa on korkeat mekaaniset ja äärimmäiset säävaatimukset
Tuote
Erittely:
Nimellisjännite: 1000V DC
Nimellisvirta: 25A (2,5-4,0mm2)
Suojausluokka: IP2*/IP67
Syttyvyysluokitus: UL94-V0
Jännitetestausjännite: 6000 V (50 Hz, 1 min)
Turvallisuus: Luokka 2
Ylijännitekategoria/Saastumisaste: CATIII/2
Kaapelisovitin: od4.5-7.0 (2.5-4.0 mm2)
Liittimen kosketusvastus: 0,5 m; # x3 a9;
Sisäänvientivoima; # x2264; 50 N
Ulosvetovoima; # x2265; 50 N
Liittimen johdinmateriaali: Kupari, tina
Liitäntä: Puristus
Liittimen eristemateriaali: PPO tai PBT
Käyttölämpötila-alue: -40 ~ + 90 °
Sopii 2,5 mm2 / 4 mm2 / 6 mm2 (AWG14/12/10) kaapelille
Snap-in lukitusjärjestelmä
Piirustus
Pakkauksen sisältö:
6 x Uros aurinkopaneelikaapelin liitin
6 x Naaras aurinkopaneelikaapelin liitin
2 x Kuusiokoloavaimet
Artikkelin numero
bdab8f85-5b2c-4b7c-b85c-b1209245d271
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
MC4 aurinkopaneelimoduulin liitin aurinkosähköliitin 1500V 6 kpl
25,16 €
25,16 €
Ke, 23 heinä - ti, 29 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl La.bubu The Exciting Pehmolelut Hahmot Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) ZZ 1 Single pack
14,48 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
Labubu 3.0 High Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Satunnaiset värit
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Yksittäispakkaus
16,32 €
Aikaisempi alin hinta:
20,89 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkela Blind Box 1 kpl Z LABUBU 3.0 purple
14,56 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,49 €
Aikaisempi alin hinta:
16,59 €
Teräslanka Ruohotrimmeripää, Universaali Puutarhatyökalu (Helppo Asennus){SL}
12,59 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,64 €