Liukusolki hopea kiinnikkeille kantolaukkuhihnoille laukkujen tarvikkeet lemmikkipannat, kestävä ja kevyt, 25mm, 30kpl
12,79 €
12,79 €
Pe, 20 kesä - ti, 24 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Hopea liukusolki: Liukusoljen koko on 25 mm. Solki on valmistettu metallista ja on hopeoitu. Liukusolki hihnan pituuden säätämiseen
KESTÄVÄ JA KEVYT SOLKI: Solki on valmistettu korkealaatuisesta metallista, se on vahva, kestävä, kevyt ja pitkäikäinen
HELPPO KÄYTTÄÄ JOKA PÄIVÄ: Usein nähdään säätömekanismina reppuhihnassa. Tätä liukusolkea käytetään laajalti päivittäisessä elämässäsi, kuten hihnojen, nauhojen, koiranpantojen, reppujen jne. kiinnittämiseen. Voit helposti muuttaa hihnan pituutta, kun hihna on liian pitkä tai liian lyhyt
VAIHTOSOLJET: Suorakulmainen keskivarrella varustettu solki, joka sopii erinomaisesti vaihtoon ja korjaukseen. Voit käyttää niitä vaihtosolkina laukkuihin, vaatteisiin ja muihin tavaroihin
IHANTEELLISET KÄYTTÖKOHTEET: Näitä solkia käytetään nauhoihin, vöihin, käsilaukkuihin, kiinnityshihnoihin, reppuihin, duffel-laukkuihin, reppupantoihin, lompakoihin, lemmikkipantoihin ja laukkujen tarvikkeisiin ja paljon muuhun.
Artikkelin numero
cf644a4e-1fd2-49af-9323-8b0522437104
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Liukusolki hopea kiinnikkeille kantolaukkuhihnoille laukkujen tarvikkeet lemmikkipannat, kestävä ja kevyt, 25mm, 30kpl
12,79 €
12,79 €
Pe, 20 kesä - ti, 24 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
13,50 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
16,68 €
6-pakkaus F016800569 Trimmerin siimapuola ja -siima Bosch EasyGrassCut 23, 26, 18, 18-230, 18-260, 18-26 Vaihto
13,27 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
629932-8 629931-0 6299328 Moottorit yhteensopivia Makita DUR181-Perfet -mallin kanssa
28,00 €
20 kpl G4 halogeenilamppuja 10W 12V - Lämmin valkoinen
10,22 €
Aikaisempi alin hinta:
10,30 €