Lightning Kaapeli | USB 2.0 | Apple Lightning 8-Pin | USB-C™ Uros | 480 Mbps | Kullattu | 2.00 m | Pyöreä | Nailon / Punottu | Alumiini | Laatikko ...
38,99 €
38,99 €
Aiempi alin hinta
39,99 €
Pe, 12 kesä - to, 18 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Valintasi on laatu. Nedis Fabritallic -medialaitekaapelit ovat luokkansa parhaat. Sarjassa etusijalla ovat erinomainen tiedonsiirto medialaitteiden välillä ja
yksityiskohtainen muotoilu, mikä osoittaa, että se täyttää tulevaisuuden vaatimukset ja sopii saumattomasti yhteen medialaitteidesi sekä tulevien laajennusten kanssa.
Muotoilultaan virheetön liitäntävalikoima tarjoaa vakaan ja nopean laitteiden, kuten pöytätietokoneiden, kannettavien tietokoneiden, älypuhelimien ja tablettien, välisen yhteyden,
joka on saavutettu hyödyntämällä innovatiivista tekniikkaa ja ainutlaatuista tuotekehitystä. Fabritallic-medialaitekaapelit mullistavat medialaitteidesi välisen vuorovaikutuksen.
Tuotteessa on alkuperäinen Apple MFI -siru, ja se tukee nopeaa latausta, joka voi olla 20 % nopeampi kuin kaapeleilla, joissa ei ole alkuperäistä Apple-sirua. Lisäksi kaapelissa on ylijännitesuojaus ja muita edistyksellisiä turvallisuusominaisuuksia, jotka pitävät sinut ja laitteesi turvassa. Lightning-kaapeleissa ja -sovittimissa on alumiiniseoksesta valmistettuja päivitettyjä osia, joissa on käytetty toissijaista hapettumien kiillotustekniikkaa. Tämä varmistaa tiiviimmän täydellisesti sopivan liitännän, myös suojakotelon kanssa. Moninkertaisen suojauksen ansiosta latausvirta on vakaampi eikä signaali aiheuta häiriöitä tiedonsiirtoon, kun lataat ja synkronoit yhdellä iPhone Lightning -laturiliitännällä.
Fabritallic – Profigold
• Tuotteen toimivuus koko käyttöiän
Elinikäinen takuu vahvistaa lupauksemme taata tuotteen paras laatu.
• Laadukas, räätälöity muotoilu
Kestävä ja tyylikäs liittimen alumiiniseoskotelo.
• Liitinten kestävä monikerroksinen 24 karaatin kultaus
24 karaatin kullatut liittimet suojaavat korroosiolta, takaavat erinomaisen signaalin eheyden ja vähentävät hapettumia
• Kaksivärinen puuvillainen kaapelin vaippa
Nailonista punottu kaapelin vaippa suojaa kaapelia ultraviolettivalon vaikutuksilta sekä kiertymisen ja vetämisen aiheuttamalta rasitukselta,
jolloin tuloksena on pitkä käyttöikä ja erinomainen kestävyys
• Laadukkaat kaapelin kuparijohtimet
Ensiluokkaiset hapettomat kuparijohtimet takaavat erinomaisen virheettömän ja kristallinkirkkaan data-, video- ja äänisignaalien siirron.
• Suojaava eristys
A-luokan sähköä johtamaton moninkertainen suojaus takaa veitsenterävän kuvan ja parhaan mahdollisen suojauksen sähkömagneettisilta häiriöiltä ja radiotaajuushäiriöiltä.
Väri
Alumiini
Paino, gramma
98
Tuotenro
aa8b2e1e-49e5-4342-a574-6d803403772e
Ominaisuudet | |
|---|---|
Johdon pituus | 2 m |
Liitin 1 | Lightning |
Liitin 2 | USB C |
Liittimen 1 sukupuoli | Uros |
Liittimen 2 sukupuoli | Uros |
Liittimen 1 muoto | Suora |
Liittimen 2 muoto | Suora |
Liittimien kontaktipinnoite | Kulta |
Tuotteen väri | Alumiini |
USB-versio | USB 2.0 |
Tiedonsiirron enimmäisnopeus | 480 Mbit/s |
Pistokkeen materiaali | Nailon |
Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |
Paino ja mitat | |
Kaapelin halkaisija | 3,4 mm |
Pakkaustiedot | |
Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Pakkaustyyppi | Ripustettava laatikko |
Logistiikkatiedot | |
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85177900 |
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Lightning Kaapeli | USB 2.0 | Apple Lightning 8-Pin | USB-C™ Uros | 480 Mbps | Kullattu | 2.00 m | Pyöreä | Nailon / Punottu | Alumiini | Laatikko ...
38,99 €
38,99 €
Aiempi alin hinta
39,99 €
Pe, 12 kesä - to, 18 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
2-osainen monitoiminen vihanneskuorija keittiöön, kuorija puukahvalla, 3-in-1 vihannes- ja hedelmäkuorija pullonavaajalla ja raastimella
11,99 €
Glitter Dumpling, Glitter Dumpling Squishy laatikolla, Dumplings Sensory Squeeze Toy stressin lievitykseen White
12,90 €
Aiempi alin hinta
13,90 €
Voi-puristuslelu 1 kpl, Voi Squishy Hitaasti Kohoava Stressipallo, Pehmeä Fidget Anti-stressilelu, Ahdistusta Lievittävä Juhla-lahja yellow
7,56 €
Aiempi alin hinta
9,15 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Lxt Bl1860b 18v 6.0ah
47,99 €
Laturi STIHL FSA45 BGA45 LK45 4511-400 22.5V 0.65A
13,94 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
2 kpl Kenkien pesukonepussi, pesukoneen ja kuivausrummun pesupussi kengille, uudelleenkäytettävä kenkien puhdistuspussi lenkkareille, mikrokuitu sisäpuoli valkoinen White
16,00 €
Aiempi alin hinta
18,00 €