Lerxiuer Alpine Loop -ranneke Apple Watch Ultra 2 & Series 10/9/8/SE -kelloille, oliivinvihreä, 44/45/46/49 mm NEW Olive 44 45 46 49 mm
21,60 €
21,60 €
Ti, 10 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tuotteen yhteenveto:
Tuotekuvaus: Lerxiuer Alpine Loop -ranneke Apple Watch Ultra 2 & Series 10/9/8/SE -kelloille, oliivinvihreä, 44/45/46/49 mm. Mukava ja urheilullinen ranneke Apple Watchille, joka on suunniteltu sekä aktiiviseen käyttöön että arkikäyttöön. Se yhdistää kestävyyden ja ilmavan materiaalin, mikä takaa maksimaalisen mukavuuden pitkäaikaisessa käytössä. Tuote on valmistettu Kiinassa ja toimitetaan uutena ilman etikettejä. Ranneke on unisex-malli ja sopii sekä miehille että naisille. Ranneke on yhteensopiva useiden Apple Watch -mallien ja -kokojen kanssa, mikä tekee siitä joustavan lisävarusteen eri sukupolvien käyttäjille. Pakkaus ei sisällä kelloa, vain rannekkeen. Käyttäjän tulee tarkistaa kellonsa koko sovelluksesta tai kellon takaosasta valitakseen oikean version. Tämä ranneke sopii erityisen hyvin ulkoiluun ja urheiluun, mutta toimii erinomaisesti myös arjessa. Se on kevyt ja hengittävä, mikä vähentää hikoilua treenin aikana. Joustava rakenne varmistaa tukevan istuvuuden. Tuote on uusi ja hyväkuntoinen. Se on tarkoitettu Apple Watch Ultra 2:lle sekä Series 10, 9, 8 ja SE -malleille. Väri on oliivinvihreä. Saatavilla koot 44, 45, 46 ja 49 mm. Ranneke on valmistettu nailonista ja siinä on metallikiinnikkeet. Se on osa Lerxiuerin kellotarvikevalikoimaa. Ranneke ei itsessään ole vedenpitävä, mutta materiaalit ovat kestäviä. Se on edullinen vaihtoehto urheilullista ranneketta etsiville. Pituutta on helppo säätää G-hook-järjestelmän avulla. Ranneke on helppo puhdistaa. Se on suosittu valinta urheilun harrastajien keskuudessa. Valmistettu Kiinassa. Unisex-malli. Yhteensopiva Apple Watchin kanssa. Valmistettu nailonista. Sisältää metallikiinnikkeet. Joustava, ilmava, kevyt, kestävä ja mukava. Suunniteltu urheiluun ja arkikäyttöön. Väri: oliivinvihreä. Sopii Apple Watch Ultra 2, Series 10, 9, 8 ja SE -malleihin. Saatavilla koot 44, 45, 46 ja 49 mm.
Tuoteparametrit:
Ei erityisiä tuoteparametreja määritelty.
Pääominaisuudet:
Tarjoaa joustavaa vastusta harjoittelun aikana.
Käyttökohteet:
Harjoitteluun.
Väri
NEW Olive
Koko
44 45 46 49 mm
Tuotenro
8614f0ee-ac44-5a89-9099-39244583327e
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Lerxiuer Alpine Loop -ranneke Apple Watch Ultra 2 & Series 10/9/8/SE -kelloille, oliivinvihreä, 44/45/46/49 mm NEW Olive 44 45 46 49 mm
21,60 €
21,60 €
Ti, 10 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa