Leivontapyörä, reliefipyörä, kaiverrettu reliefipyörä keittiön koristeluun
23,00 €
23,00 €
To, 19 kesä - ke, 25 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Materiaali: Xyloid
Tuotteen mitat: 35*4,5 cm
1. Tämä pyörä on valmistettu kestävästä, kosteutta kestävästä kovapuusta ja siinä on kaiverrettu kuvio. Kovapuu on ympäristöystävällinen ja turvallinen käyttää.
2. Laaja käyttö: Reliefipyörä on tärkeä työkalu keittiössä. Tätä pyörää voidaan käyttää pastan, kakkujen, leivonnaisten, leipomoiden, pizzan, sokerikuutioiden, pannukakkujen jne. valmistukseen.
3. Mukava kahva ja ote: Siinä on hyvä toiminto, mukava puukahva, helppo ottaa kiinni, lisää mukavuutta ja hallintaa. Pitkä rullaus ja takakausi.
4. Helppokäyttöinen sileä tarttumaton: Puukaapeli varustettu laakereilla, helppo käyttää ja huoltaa. Puinen reliefipyörä, taikina ei tartu tiukasti, helppo puhdistaa.
5. Hieno lahja: Kameli on fantastinen ja huomaavainen joululahja perheelle tai ystäville. Kauniisti reliefikuvioidulla pyörällä on täydellinen työkalu keksien leipomiseen lasten kanssa ja suhteiden parantamiseen. Leivonta reliefipyörällä on hauskaa, varsinkin lapsille! Levitä Merry Christmas + Baking!
Artikkelin numero
d3b4328e-9063-4695-acae-fdd6d41b3be3
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Leivontapyörä, reliefipyörä, kaiverrettu reliefipyörä keittiön koristeluun
23,00 €
23,00 €
To, 19 kesä - ke, 25 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
13,50 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6.0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
32,99 €
Pääsiäisen Puolihintakampanja! Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo Riipus
22,50 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
16,68 €
6-pakkaus F016800569 Trimmerin siimapuola ja -siima Bosch EasyGrassCut 23, 26, 18, 18-230, 18-260, 18-26 Vaihto
13,27 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €