LED-seinäkello kaukosäätimellä, digitaalinen, ontto peili, lämpötila
72,00 €
72,00 €
To, 8 touko - ti, 13 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Ominaisuudet:Materiaali: muoviKoko: 30,5 * 3,5 * 30,5 cmVäri: ValkoinenMäärä: 1 kplPakkauksen sisältö: 1 * LED-valo1. LED-digitaalinen kello: LED-aika näyttö, 12\\/24 tunnin muotovaihtoehto, akun varmuuskopiointi, peilifunktio. Lämpötilan näyttö Celsius- tai Fahrenheit-asteina, alue 0 celsiusasteesta 50 celsiusasteeseen. tai kytkin.2. UPEA KLASSINEN SEINÄKELLO: Upeat klassiset seinäkellot ovat kirkkaita ja tyylikkäitä modernilla ilmeellä. Muoto tekee sinusta olon mukavaksi, ja tämä kaunis seinäkello tekee kodistasi tyylikkään, kun ripustat sen seinälle. Anna huoneellesi tyylikäs ja moderni ilme3. 3 kirkkaustasoa 7 valoväriä: Kolme kirkkaustasoa ja neljä toimintopainiketta (Aseta, YLÖS, Aseta), 7 RGB-valoa: Punainen, Oranssi, Vihreä, Sininen, Taivaansininen, Violetti, Valkoinen.4. Yötila himmennin: Oletusarvoinen yötila on klo 18.00-06.00 ja LED-näyttö himmentää automaattisesti kirkkautta yön aikana.5. Uinunutta-toiminto: hälytys ja uinunutta, 2 minuutin äänihälytys ja 5 minuutin välein uinunutta oletusarvoisesti.
Artikkelin numero
ddf83cb0-dd05-416f-b2bb-6d740a83dd46
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
LED-seinäkello kaukosäätimellä, digitaalinen, ontto peili, lämpötila
72,00 €
72,00 €
To, 8 touko - ti, 13 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä - Jännittävä Monster Macarons Vinyl Kasvoinen Pehmo Avaimenperät Taide Keräilyesineet Lelut Lahjat Lapsille Sesame bean
14,10 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm BENZ Blå
11,99 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
6 suodattimen setti MSPA-kylpytynnyreille, Ø106cm - 6 vaihtosuodatinkasettia MSPA-kylpytynnyreille
22,03 €