Lasten poikien solmiot säädettävät - Valmiiksi solmitut taaperoiden solmiot yksiväriset solkisolmiot pojille ja tytöille
29,84 €
29,84 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 25 marras - ti, 1 joulu
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Tuotekuvaus
Brändistä
Keitä me olemme?
Kajeer myy pääasiassa vaatetustarvikkeita, kuten lasten vöitä, lasten henkseleitä, lasten solmioita ja rusetteja, miesten henkseleitä, miesten rusetteja ja solmioita sekä naisten vöitä.
Olemme sitoutuneet tarjoamaan sinulle korkealaatuisia tuotteita ja tyydyttävää palvelua.
Tavoitteenamme on tarjota jokaiselle asiakkaalle tyydyttävä ostokokemus!
Lasten solmiot
Lasten henkselit
Lasten rusetit
Lasten vyöt
Miten aloitimme?
Vuonna 2016 perustettu Kajeer sai inspiraationsa tarpeesta saada asusteita, kuten vöitä ja solmioita, vaatteidemme pariksi.
Jotta useammat asiakkaat voisivat löytää sopivia asusteita päivittäisten vaatteidensa täydennykseksi ja erilaisiin tilaisuuksiin, tiimimme aloitti liiketoimintamme.
Mikä tekee tuotteistamme ainutlaatuisia?
Pyrimme tarjoamaan asiakkaillemme korkealaatuisia tuotteita.
Tuotteemme on suunniteltu ainutlaatuisesti ja valmistettu huolellisesti, jotta asiakkaat saisivat tyydyttävän ostokokemuksen.
Miksi rakastamme sitä, mitä teemme?
Tuotteet ovat kuin silta, joka yhdistää meidät.
Toivomme, että tuotteemme tuovat sinulle iloa ja onnea.
Tuotenro
01ce0463-7346-50a0-9690-fc12dcad8f2c
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Lasten poikien solmiot säädettävät - Valmiiksi solmitut taaperoiden solmiot yksiväriset solkisolmiot pojille ja tytöille
29,84 €
29,84 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 25 marras - ti, 1 joulu
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus