Lasten Mekko Joulupuvut Tyttöjen Printti Prinsessamekko Green 100cm
21,00 €
21,00 €
Pe, 20 kesä - to, 26 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Väri: punainen, vihreä, sininen
Tuoteryhmä: Lasten paita
Koneen tasoneulaväli 12~14 neulaa/3cm: Kyllä
Pääkankaan ainesosien sisältö: 35
Sopiva pituus: 100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150cm
Vuorauksen koostumus: Polyesterikuitu (polyesteri)
Vuorauksen ainesosien sisältö: 35
Tyyli: pitkähihainen
Kankaan nimi: maito Silkki
Sopiva ikäryhmä: lapset (3~8 vuotta, 100 ~ 140cm)
Pääkankaan koostumus: Polyesterikuitu (polyesteri)
Soveltuva sukupuoli: Nainen
Onko villapään/sekalaisen langan päät leikattu: ilmeiset osat on leikattu
Kankaan käsityö: Painatus
Elementti: Söpö
Hameen luokka: Mekko
Sopiva vuodenaika: kevät ja syksy, talvi, kevät, syksy
Tyyli: Prinsessa
Tärkeimmät myyntialueet: Eurooppa, Kaakkois-Aasia, Pohjois-Amerikka, Koillis-Aasia, Lähi-itä
Hameen tyyli: A-linjainen hame
Väri
Green
Koko
100cm
Artikkelin numero
4900f8cc-e13a-4a8b-bec8-4ee6ab14d4a3
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Lasten Mekko Joulupuvut Tyttöjen Printti Prinsessamekko Green 100cm
21,00 €
21,00 €
Pe, 20 kesä - to, 26 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelu Blind BoX&[D] lychee berry
28,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Super hiljainen pumppu Lay Z Spa -impellerille, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
14,50 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
15,03 €
Kuorsauksenestolaite, 2025 Uusi Honex kuorsauksenestolaite, The Quite Night kuorsauksenestolaite, suojakiskot naisille ja miehille, pehmeä ja mukava
12,95 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6.0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
32,99 €
1 kpl LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja
14,70 €