Laserkasetti Canon CRG055HM 3014C002 - Magenta
23,90 €
23,90 €
Ke, 7 touko - to, 8 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Kapasiteetti: 5 900 sivua pitkäkestoista ja vakaata suorituskykyä varten
Väri: Magenta, eläviä ja rikkaita väritulosteita varten
Yhteensopivuus: Sopii useisiin Canon I-SENSYS, IMAGECLASS ja SATERA tulostimiin
Löydä värien maailma magentaisella korvausvärikasetillamme Canon CRG055HM. Tämä värikasetti tarjoaa anteliaan kapasiteetin 5 900 sivua, tehden siitä erinomaisen kumppanin tulostustarpeisiisi. Sen elävä magenta värisävy tuottaa rikkaita ja dynaamisia tulosteita, jotka kiinnittävät huomion. Laajan yhteensopivuuden ansiosta se on myös täydellinen ratkaisu monille Canon I-SENSYS, IMAGECLASS ja SATERA tulostinmalleille.
Erityisominaisuudet:
- Väri: Magenta
- Kapasiteetti: 5 900 sivua
- Valmistajan tuotenumero: 3014C002
- Korvaa: CRG055HM
Yhteensopivat tulostinmallit:
I-SENSYS LBP-630 SERIES
I-SENSYS LBP-631 CW
I-SENSYS LBP-633 CDW
I-SENSYS LBP-660 SERIES
I-SENSYS LBP-662 CDW
I-SENSYS LBP-663 CDW
I-SENSYS LBP-664 CX
I-SENSYS MF 740 SERIES
I-SENSYS MF 741 CDW
I-SENSYS MF 742 CDW
I-SENSYS MF 743 CDW
I-SENSYS MF 744 CDW
I-SENSYS MF 745 CDW
I-SENSYS MF 746 CX
IMAGECLASS LBP-664 CX
SATERA LBP-660 SERIES
SATERA LBP-661 C
SATERA LBP-662 C
Artikkelin numero
ea9ea991-b43c-441e-95cd-d4e0861ed269
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Laserkasetti Canon CRG055HM 3014C002 - Magenta
23,90 €
23,90 €
Ke, 7 touko - to, 8 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Erikoistarjous! Korkealaatuinen uusi 1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot Väri Satunnainen
10,07 €
Uusi tuotekampanja! Korkealaatuinen DEWALT 18V MAX XR Akku, 6.0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
27,84 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
Laihdutus pohjalliset jalkahieronta, magneettiterapia
10,62 €
Aikaisempi alin hinta:
12,00 €
10 kpl G4 halogeenilamppuja 20W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,87 €
Digitaalinen sisäantenni HDTV:lle – tehokkaalla vahvistimella ja signaalinvahvistimella, HDTV äly- ja vanhemmille televisioille
14,31 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus vanhuksille, kotikäyttöön, matkailijoille, Walkbee SZRH A-F
36,53 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €