Ladattava tauluvalaisin kaukosäätimellä, himmennettävä ja 3 värilämpötilaa, akkukäyttöinen seinävalaisin ajastimella ja muistilla - Musta
40,45 €
40,45 €
Pe, 13 kesä - to, 19 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
LADATTAVA & KANNETTAVA - Akkukäyttöisissä seinävalaisimissamme on USB-lataus ja magneettinen kiinnitys, mikä helpottaa irrottamista ja lataamista. Sisäänrakennettu 4000 mAh:n ladattava akku takaa pitkäkestoisen käytön.
MONIPUOLISET VALAISTUSVAIHTOEHDOT - Kolmella valaistustilalla (valkoinen/lämmin/luonnonvalo) ja säädettävällä kirkkaudella 10-100 %, seinävalaisimissamme on myös muistitoiminto, joka säilyttää viimeksi käytetyt asetukset lisämukavuuden takaamiseksi.
SILMÄYSTÄVÄ VALAISTUS - 280 LM:n vakaalla akkukäyttöisellä valolla valaisimemme priorisoivat silmien suojelua lukemiseen, työskentelyyn ja vapaa-ajan aktiviteetteihin, parantaen visuaalista mukavuutta. Asiakastyytyväisyys on meille ensisijaisen tärkeää.
JOUSTAVA MAGNEETTINEN MUOTOILU - Seinään asennettavien valaisimiemme magneettinen muotoilu mahdollistaa valaistuskulman joustavan säätämisen, mikä tekee niistä ihanteellisia monenlaisiin käyttötarkoituksiin, kuten maalausten, tikkataulujen ja peilien valaistukseen.
HELPOT HALLINTAVAIHTOEHDOT - Langattomia ladattavia seinävalaisimiamme voidaan käyttää suoraan koskettamalla tai mukana toimitetulla kaukosäätimellä, jossa on ajastintoiminto automaattista sammutusta varten 1/2/6/8 tunnin kuluttua.
Artikkelin numero
73a2a891-a84d-4bcb-9164-02dcc85cdcec
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Ladattava tauluvalaisin kaukosäätimellä, himmennettävä ja 3 värilämpötilaa, akkukäyttöinen seinävalaisin ajastimella ja muistilla - Musta
40,45 €
40,45 €
Pe, 13 kesä - to, 19 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelu Blind BoX&[D] lychee berry
28,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Super hiljainen pumppu Lay Z Spa -impellerille, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
14,50 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
15,03 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
11,76 €
Aikaisempi alin hinta:
12,00 €
1x Tankin korkki Fuxtec Fx-rm 1630 1855 1860 2055 2060 2060pro ruohonleikkureihin varaosat korvaava tankin korkki puutarhatarvikkeet{HH}
11,61 €
Uusi tuotekampanja! Korkealaatuiset OneBlade-vaihtoterät 2 kpl – Sopii kaikkiin OneBlade-varsiin (malli QP220/50) (noin)
13,99 €