Kynsienleikkuri paksuille kynsillä, Leikkurit paksuille kynsillä, Laaja leuka, Kynsienleikkuri miehille ja naisille, Sininen
10,31 €
10,31 €
To, 19 kesä - ke, 25 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Terävä ja vahva: Leikkurit paksuille kynsillä valmistetaan toistuvan kiillotuksen ja hiomisen avulla. Uusia metallielementtejä lisätään valamiseen, mikä on kovempaa ja kestävämpää kuin tavalliset ruostumattomasta teräksestä valmistetut kynsienleikkuriterät, ja leikkaus on tasaisempaa ja tarkempaa, ilman sahausta tai repimistä.
Automaattinen säilytys: Vahvat kynsienleikkurit paksuille varvasnauloille voivat säilyttää kynsilastuja, eikä sinun tarvitse enää huolehtia lentävistä kynsistä, säilytetyt kynsilastut ovat myös helppoja puhdistaa.
Ergonomisesti suunniteltu kynsienleikkuri: Tässä suuressa kynsienleikkurisarjassa on sisäänrakennettu energiansäästöinen jousi, mikä vähentää kynsien leikkaamiseen tarvittavaa painetta; liukumaton pitkä kahva on helppo ottaa kiinni, joten voit leikata kovia ja paksuja kynsiä vaivattomasti. Kaareva terän reuna sopii täydellisesti kynnen muotoon, joten voit leikata kynnet tarkasti.
Artikkelin numero
8f3c965d-597e-4dc1-94aa-ce11ea403eac
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kynsienleikkuri paksuille kynsillä, Leikkurit paksuille kynsillä, Laaja leuka, Kynsienleikkuri miehille ja naisille, Sininen
10,31 €
10,31 €
To, 19 kesä - ke, 25 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
13,50 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
20 kpl G4 halogeenilamppuja 10W 12V - Lämmin valkoinen
10,22 €
Aikaisempi alin hinta:
10,30 €
Vedenpitävä ja paksu keinutuolin pehmuste - Selkänojan pehmuste puutarhakeinutuoliin (Tummanharmaa, 80x125cm) Dark Gray
31,64 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6.0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
32,99 €
Pääsiäisen Puolihintakampanja! Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo Riipus
22,50 €