2,99 €
2,99 €
Ke, 4 kesä - ma, 9 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Väri: Vanha pinkki
Brändi: Otego.
- Hieno glitter, jonka koko on 0,2 mm, antaa hienovaraisen ja kimaltelevan vaikutelman.
- Otego, luotettu tuotemerkkimme kynsienhoitoalalla, takaa korkean laadun ja pitkäkestoisen kiillon.
- Tee kynsistäsi kyntesi kateutta tällä hienorakeisella glitterillä.
- Tutustu luovuuden maailmaan ja luo vaikuttavia kynsimalleja tällä upealla glitterillä.
- Muuta kynnesi loistaviksi taideteoksiksi hämmästyttävällä kimaltelevalla ihmeellämme, joka on pakattu runsaisiin 8 ml:n purkkeihin!
Väri
Pink
Artikkelin numero
e53fb74c-5228-41ed-831a-ab3d4c31a90f
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Ea
neljä vuotta sitten
Ser ut fint på naglarna
Klara
neljä vuotta sitten
Superfin färg
Jaana
neljä vuotta sitten
Snyggt glitter till naglarna
2,99 €
2,99 €
Ke, 4 kesä - ma, 9 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tarjouksia sinulle
Kynsien glitter sekoitus - valkoinen, vaaleanpunainen, violetti Glitter mix - NR 8
2,49 €
Kynsien glitter - Hienorakeinen - Hopeamatta - 8ml - Glitteriä Silver
2,99 €
Kynsien glitter - Mix - Blue Heaven - 8ml - Glitter
2,99 €
Kynsien glitter - Hienorakeinen - Hopea - 8ml - Glitteri Silver
2,99 €
Kynsien glitter - Hienorakeinen - Jelly keltainen - 8ml - Glitter Yellow
2,99 €
Rhinestone hopea 1,5mm - Kynsikoristeet Silver
5,49 €
Sähköinen kynsipora-USB-manikyyrikynäteroitin, 6 osaa - Perfet
24,00 €
Silcare - HELP TO - Quickfix hyytelöpohjamaali 15ml Transparent
9,49 €
6 kpl kynsi glitter glitteriä, kynsikoristeita Multicolor
6,99 €
Klipsi / Klipsi kynsien muotoiluun 2,2 cm Metal look
9,00 €
Huippumyyjä luokassa
Laadukas uusi 1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen
12,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Sokea Laatikko (Väri Satunnainen) 1 Single pack
15,46 €
Aikaisempi alin hinta:
15,47 €
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
1 x POPMART LABUBU 3.0 Monster Big Energy -sarjan yllätyslaatikko, satunnaiset värit-qquu 3.0 1-pack
15,40 €
Aikaisempi alin hinta:
15,44 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
9,90 €
10 kpl G4 halogeenilamppuja 20W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
629932-8 629931-0 6299328 Moottorit yhteensopivia Makita DUR181-Perfet -mallin kanssa
28,00 €
48-pakkaus miesten partaterän teriä, yhteensopivat terät Fusion 5 -höylille 48 packs
22,05 €