Kynäpidin Apple Pencil -kynälle EVA-kova kuori kynäpidin iPad Pro:lle USB-kaapelille kuulokkeille fountain-kynälle vaaleanpunainen
21,31 €
21,31 €
Ke, 4 kesä - ti, 10 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Verkkotasku Verkkotasku ja joustava hihna pitävät kynät, kuulokkeet, SD-kortin tai USB-kaapelin turvallisesti paikallaan. Tee päivittäisestä matkustamisesta järjestelmällisempää.
Ensiluokkainen materiaali Ensiluokkainen EVA-materiaali suojaa Apple Pencil -kynääsi iskuilta ja tarjoaa erinomaisen suojan lialta, iskuilta ja muilta päivittäisiltä vaurioilta.
Monitoiminen Apple-tarvikkeiden kotelo ei voi vain laittaa Apple Pencil -kynää, 2-3 kynää, äänen tallennuskynää, lyijykyniä, pieniä tarvikkeita, vaan se voi myös pitää suurimman osan siitä, mitä tarvitset työskennellessäsi tien päällä.
Kannettava ja käytännöllinen Voit käyttää tätä koteloa kaikkien erilaisten latauskaapelien ja kuulokkeiden säilyttämiseen, kun olet menossa ulos. Voit myös laittaa sen käsilaukkuusi tai reppuun matkustaessasi. Se on pieni kotelo AirPod-kuulokkeillesi, Apple Pencil -kynällesi ja muille päivittäisille tarpeillesi. (Kynä ja muut tarvikkeet eivät sisälly toimitukseen).
Artikkelin numero
42c544b9-986f-46e3-8c18-cfa0ffaf50cf
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kynäpidin Apple Pencil -kynälle EVA-kova kuori kynäpidin iPad Pro:lle USB-kaapelille kuulokkeille fountain-kynälle vaaleanpunainen
21,31 €
21,31 €
Ke, 4 kesä - ti, 10 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
10,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Sokea Laatikko (Väri Satunnainen) 1
10,81 €
Aikaisempi alin hinta:
15,47 €
Laadukkaat uudet Akusoli-akupainantapohjalliset, ortopediset pohjalliset naisille ja miehille, lievittävät jalkakipuja S 35-39
13,03 €
Silikoniteippi / Arvenhoitolaastari – Arpien hoito
8,99 €
Aikaisempi alin hinta:
12,99 €
Briggs & Stratton 497680 ruohonleikkurin käynnistin, korvaa Oregon 31-068 ja Rotary 12368 -viitteet.-DPZO.ca
12,61 €
Trapst Tiikeripää-kuvioinen hupullinen pehmoneule Muoti Liukuvärjätty kirjain Casual urheilusetti Print 04- Black XS
46,09 €
2x Laturi Karcher WV50 WV55 WV60 WV70 WV75 & WV2 WV5 Ikkunapesuriin
13,48 €
2024 Sopii Karcher K2 K3 K4 K5 6M / 8M / 10M painepesuriletkun suihkuletku 8M
20,00 €
Briggs Stratton ruohonleikkurin kaasuttimen korjaussarja 499809 498809a 494406 Suodatin 698369 Säädin 691859 692211 Kalvo 795083 495770
21,50 €
Autotallin oven lähetin ECOSTAR RSC2 433,92MHz Yhteensopiva Ecostar RSC2-433, RSE2-433, RSZ1-433 portin kaukosäätimen kanssa, 2 kpl
17,23 €