Kynäpidin Apple Pencil -kynälle, EVA-kova kuori, kynäpidin iPad Pro:lle, USB-kaapeli, kuulokkeet, kalligrafiakynä, harmaa
22,00 €
22,00 €
Ti, 6 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tyylikäs muotoiluTämä Apple Pencil -kynäpidin on suunniteltu erityisesti Apple iPad Pro -kynää ja Samsung Stylus Pen -kynää varten, ja se pitää kynän tai muun alkuperäisen adapterin paremmin paikallaan ja suojaa sitä vaurioilta ja naarmuilta.
Verkkotasku Verkkotasku ja joustava hihna pitävät kynät, kuulokkeet, SD-kortin tai USB-kaapelin turvallisesti paikallaan. Tekee päivittäisestä matkustamisesta järjestelmällisempää.
Ensiluokkainen materiaali Ensiluokkainen EVA-materiaali suojaa Apple Pencil -kynää iskuilta ja tarjoaa erinomaisen suojan lialta, iskuilta ja muilta päivittäisiltä vaurioilta.
Monitoiminen Apple-tarvikkeiden kotelo ei ole vain Apple Pencil -kynän, 2-3 kynän, äänen tallennuskynän, lyijykynien ja pienten tarvikkeiden säilytyspaikka, vaan se voi myös pitää sisällään useimmat työmatkalla tarvittavat asiat.
Kannettava ja käytännöllinen Voit käyttää tätä koteloa kaikkien erilaisten latauskaapelien ja kuulokkeiden säilyttämiseen, kun olet liikkeellä. Voit myös laittaa sen käsilaukkuun tai reppuun matkustaessasi. Se on pieni kotelo AirPod-kuulokkeille, Apple Pencil -kynälle ja muille päivittäisille tarpeille. (Kynä ja muut tarvikkeet eivät sisälly toimitukseen).
Artikkelin numero
118fbef4-0bdc-4241-83a8-3fd5068a2930
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kynäpidin Apple Pencil -kynälle, EVA-kova kuori, kynäpidin iPad Pro:lle, USB-kaapeli, kuulokkeet, kalligrafiakynä, harmaa
22,00 €
22,00 €
Ti, 6 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Ulkoinen kiintolevy 2TB kannettava veden- ja iskunkestävä (Musta)
20,24 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €