Kupliva suihkulähteen suutin ruostumattomasta teräksestä, lampisuihku, puutarhapuistokoristeet, G1/2 naaraskierre
28,00 €
28,00 €
Ti, 22 heinä - pe, 25 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
1、Kupliva suihkulähdesuutin, tuottaa elävän vesimuodon ja tarjoaa hapenrikastuksen. 2、Injektoritehosteen ansiosta vesi ja ilma imetään sisään, sekoitetaan ja kiihdytetään ilmaan vaikuttavana virtaavana suihkulähteenä. 3、Suihkulähdesuutinta voidaan käyttää monin tavoin upeiden tehosteiden saavuttamiseksi ja se sopii erilaisiin lampiin ja suihkulähteisiin. 4、Siinä on kierteinen liitäntä, hyvä tiivistyskyky, helppo asennus eikä vuotoja. 5、Käytetään laajalti ulkoilma-altaan lammikoissa, kiviainesten suihkulähteissä ja puutarhan maisemakoristeissa.Tuotetyyppi: Suihkulähdesuutin
Materiaali: Ruostumaton teräs
Paino: Noin 147g / 5.2oz
Tuotteen työpaine: 50-100Kpa
Tuotteen suihkutustilavuus: 1.5-3m³/H
Tuotteen suihkutuskorkeus: 0.15-0.3m / 0.5-1.0ft
Tuotteen peittohalkaisija: 0.1-0.2m / 0.3-0.7ft
Soveltuvat tilanteet: Puutarhalampi, huvipuistot, museot, kirjastot
1 x suihkulähdesuutin
Tyytyväisyystakuu: Asiakkaat ovat etusijalla. Jos havaitset tuotteessa ongelmia, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme tarjoamaan tyydyttävää myynnin jälkeistä palvelua.
Paino, kilo
0.2
Artikkelin numero
99b1f296-fa33-4efe-a3e9-9c5b2331df85
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kupliva suihkulähteen suutin ruostumattomasta teräksestä, lampisuihku, puutarhapuistokoristeet, G1/2 naaraskierre
28,00 €
28,00 €
Ti, 22 heinä - pe, 25 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) 1 1ZZ 1 Single pack
14,48 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
Labubu 3.0 High Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Satunnaiset värit
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkela Blind Box 1 kpl Z LABUBU 3.0 purple
14,56 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,64 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Yksittäispakkaus
16,32 €
Aikaisempi alin hinta:
20,89 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
22,93 €
Squids Necklace Game, kaulakoru salalokerolla, Ristikaulakoru
12,15 €