kpl Rengaskone, Rengasmuuntajan helmi, Rengasmuuntajan helmen puristin, Py
18,41 €
18,41 €
Pe, 18 heinä - to, 24 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
[Korkealaatuinen materiaali] Rengasirrottimemme on valmistettu korkealaatuisesta, kestävästä muovista. Ei vahingoita tai naarmuta vanteita.
[Hyödyllinen työkalu] Helmen puristin kiinnittää renkaan oikeaan asentoon estäen renkaan pomppimisen. Niitä voidaan käyttää rengasraudan kanssa.
[Täydellinen muotoilu] Helppo käyttää, sopii useimpiin vanteisiin (sopii tavallisille renkaille ja matalaprofiilirenkaille). Oikein käytettynä se ei vahingoita laitteitasi.
[2 Helmen puristinta] Helmen painin painaa helmen kohti pyörän keskustaa, mikä helpottaa renkaan asennusta ja irrotusta. Molemmat helmen puristimet samalla muotoilulla ovat uusi muotoilu.
Toiminto:
Helmen pienennys matalaprofiilirenkaille ja tavallisille renkaille
Valmistettu erikoismuovista - estää naarmuja vanteessa
Helmen puristinta voidaan käyttää yleisesti kaikissa renkaiden asennuslaitteissa
Helpottaa renkaan asentamista vanteelle.
Erittely:
Materiaali: korkealaatuinen teollisuusmuovi
Musta väri
Mitat: 16 x 13 cm
Huomautus: Valon ja näytön asetusten eron vuoksi tuotteen väri voi olla hieman erilainen kuin kuvassa. Koska manuaaliset mittaukset ovat erilaisia, salli pienet kokoerot.
Toimitusmäärä: 2 kpl
Artikkelin numero
a8809b82-9c50-4bb0-8cbd-b29e15fa16c7
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
kpl Rengaskone, Rengasmuuntajan helmi, Rengasmuuntajan helmen puristin, Py
18,41 €
18,41 €
Pe, 18 heinä - to, 24 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) 1 1ZZ 1 Single pack
14,48 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
POP MART Labubu The Monsters – Exciting Macaron Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,64 €
Labubu 3.0 High Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Satunnaiset värit
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkela Blind Box 1 kpl Z LABUBU 3.0 purple
14,56 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
Laadukas POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukke Blind Box 1 kpl LABUBU 3.0 grey
12,70 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Yksittäispakkaus
16,32 €
Aikaisempi alin hinta:
20,89 €
DVB T2 HEVC 265 Digitaalinen TV-vastaanotin DVB-T2 265 1080P HD-dekooderi USB Maakohtainen TV-vastaanotin Digiboksi EU-pistoke
29,92 €