KODAK Binoculars 8 x 21 BCS200BK
45,99 €
45,99 €
Ma, 9 kesä - to, 12 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
- Roof prism
- 8x magnification
- 21mm objective diameter
- Field of view at 1000m : 126m
- Central focusing wheel
The x 8 magnification provides a good trade-off between the accuracy enabled by the zoom lens and the stability of the image.
You can use them to observe faraway objects while also maintaining a stable image, which is ideal for watching birds, wild animals and landscapes.
The size of the 21 mm-diameter lenses ensures a good image brightness and image resolution, even in dim light.
For more information, see the downloadable pdf under the product media tab below.
Paino, gramma
220
Artikkelin numero
d7366512-be53-4ff2-9d56-33325d329a6f
Suorituskyky | |
---|---|
Prismatyyppi | Katto |
Tuotteen väri | musta |
Kotelon materiaali | Kumi |
Objektiivin pinnoite | Täysin pinnoitetut |
Ulkopupilli | 2,6 mm |
Todellinen näkökenttä | 7,2° |
Ilmeinen näkyvyysalue | 57,6° |
Näkökenttä ( 1000 m ) | 126 m |
Lähin tarkennusetäisyys | 3 m |
Syvyysvaikutelma | 1,1 cm |
Vedenpitävä | Ei |
Suurennus | 8x |
Objektiivin halkaisija | 2,1 cm |
Hämäräkerroin | 13 |
Säädettävä Silmäväli | Kyllä |
Silmäväli ( min) | 2,9 cm |
silmäväli ( max) | 6,9 cm |
Suhteellinen kirkkaus | 6,9 |
Paino ja mitat | |
Tuotteen leveys | 94 mm |
Tuotteen syvyys | 102 mm |
Tuotteen korkeus | 40 mm |
Paino | 160 g |
Pakkauksen sisältö | |
Kantokassi | Kyllä |
Niskahihna sisältyy | Kyllä |
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
KODAK Binoculars 8 x 21 BCS200BK
45,99 €
45,99 €
Ma, 9 kesä - to, 12 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Kausikampanja! Laadukas Cancun/Havana Pyöreä Ilmatäytteinen Suoja - YuJia
37,48 €
Aikaisempi alin hinta:
37,57 €
POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelu Blind BoX&[D] lychee berry
28,00 €
BM-W -embleemi konepellin logo 82MM 82mm
12,47 €
Lamine Yamal 19 Barcelona 24-25 Kotipaita Uusin Jalkapallopaita Aikuisten ja Lasten Uudelle Kaudelle Kids 24(130-140cm)
16,60 €
Aikaisempi alin hinta:
17,42 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
2024 Pop Mart Labubu the Monsters Have a Seat Pehmolelu, Sokkolaatikko, Satunnainen Väri --Perfet Second Generation
14,00 €
Aikaisempi alin hinta:
32,00 €