KHAZNEH Lompakkokotelo Xiaomi Redmi 13C:lle - Punamusta Red
19,00 €
19,00 €
Ti, 1 heinä - ma, 7 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tämä kotelo on valmistettu litsi-kuvioisesta PU-nahasta, joka on kestävää, joustavaa ja pehmeää. Slimfit TPU -materiaali tekee puhelimesta helpon kuljettaa ja asentaa.
Sisäänrakennettu korttipaikka estää tehokkaasti signaalit ja suojaa henkilökohtaista korttiasi pyyhkäisyltä, ja myös käteisen järjestäminen on helppoa.
Ensiluokkainen litsi-kuvioinen PU-nahka ja TPU-materiaali,
Edistyneen RFID-estotekniikan tukemana pidä pääkorttisi käden ulottuvilla pyyhkäisyä ja rahaa liikkeellä ollessasi
Voidaan taittaa jalustaksi säädettävän katselukulman saamiseksi kätesi vapauttamiseksi
Folio-tyylinen magneettiläppä, kätevä käyttää
Korotetut huulisuojat pitävät kameran linssin suojattuna tasaisella alustalla
Tarjoaa koko vartalon suojan naarmuja ja putoamista vastaan
Käytännöllinen hihna, kätevä kuljettaa
Yhteensopiva:
Xiaomi Redmi 13C 4G
Xiaomi Poco C65 4G
Xiaomi Redmi 13C 5G
Paketti sisältää:
1 x puhelimen kotelo
1 x hihna
Muut eivät sisälly
- KHAZNEH Lompakkokotelo Xiaomi Redmi 13C:lle - Punamusta
Väri
Red
Kuvio
Retro
Paino, gramma
100
Artikkelin numero
75153d4d-e40b-4274-b4cc-4b67937b5dc6
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
KHAZNEH Lompakkokotelo Xiaomi Redmi 13C:lle - Punamusta Red
19,00 €
19,00 €
Ti, 1 heinä - ma, 7 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
13,50 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Vedenpitävä ja paksu keinutuolin pehmuste - Selkänojan pehmuste puutarhakeinutuoliin (Tummanharmaa, 80x125cm) Dark Gray
31,64 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6.0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
32,99 €
Pääsiäisen Puolihintakampanja! Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo Riipus
22,50 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
16,68 €
Labubu The Monsters 3.0 – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Laatikko, 15 cm) luck
15,40 €