Kartiomainen uudelleenkäytettävä kahvinkeittimen suodatin, joka sopii kahvinkeittimeen, jossa on nailoninen suodatinverkko
13,90 €
13,90 €
Ti, 17 kesä - ma, 23 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Uudelleenkäytettävät korisuodattimet on valmistettu ruostumattomasta teräksestä kudotusta verkosta. Nämä jäykät muoviset kahvisuodattimet on valmistettu korkeimman standardin mukaisesti.
HELPPO PUHDISTAA - Tämä pestävä kahvisuodatin puhdistuu helposti juoksevan veden alla. Voidaan pestä astianpesukoneessa
YMPÄRISTÖYSTÄVÄLLINEN - Uudelleenkäytettävä verkkoinen kahvisuodatin auttaa säästämään luonnonvaroja ja suojelemaan ympäristöä.
KOKO MAKU - Päästää kahvin maun läpi, jolloin kahvi maistuu täyteläisemmältä
Helppo puhdistaa: Tämä pestävä suodatin puhdistuu helposti juoksevan veden alla. Tehokas kahvamme taittuu myös alas, kun sitä ei käytetä. Korisuodattimet voidaan pestä astianpesukoneessa.
Ekologinen ja turvallinen: Ruostumattomasta teräksestä ja elintarvikelaatuisesta muovista valmistettu, tämä BPA-vapaa uudelleenkäytettävä kultaverkkoinen suodatin auttaa säästämään luonnonvaroja ja suojelemaan ympäristöä.
Korkea laatu: Tämä uudelleenkäytettävä kahvisuodatin hyödyntää paremmin kahvin aromia, jotta saat erilaisia makuelämyksiä. Nämä jäykät muoviset kahvisuodattimet on valmistettu korkeimman standardin mukaisesti.
Artikkelin numero
97d21623-3c54-4e2b-b045-10f0160e0990
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kartiomainen uudelleenkäytettävä kahvinkeittimen suodatin, joka sopii kahvinkeittimeen, jossa on nailoninen suodatinverkko
13,90 €
13,90 €
Ti, 17 kesä - ma, 23 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
2024 Pop Mart Labubu the Monsters Have a Seat Pehmolelu, Sokkolaatikko, Satunnainen Väri --Perfet Second Generation
14,00 €
Aikaisempi alin hinta:
32,00 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
8,99 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Macaron Pehmolelu Blind Box (Väri Satunnainen) [PA]
15,40 €
POP MART Labubu The Monsters Big into Energy 17 cm
20,90 €
Dementiakello Alzheimerin kello Suuri digitaalinen kalenterikello Seniorille, kello päivällä ja päivämäärällä F(7 tuumaa)
36,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
6 kpl POP MART LABUBU The Monsters Yllätys Macaron Pehmolelut Hahmolelut Blindboxit (Väri Satunnainen)
44,50 €
Labubu istuva juhlanuken vaatteet, ensimmäisen ja toisen sukupolven sokkolaatikoille, Labubu-nuken vaatteet, Labubu-vaatteet 8
15,40 €