Kannettava Blenderi, Mini Hedelmämehukeitin 300ml, USB Latautuva Smoot
26,28 €
26,28 €
Ke, 18 kesä - ti, 24 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
[Helppokäyttöinen] Tämä miniblenderi on helppokäyttöinen. Helppokäyttöinen yhdellä napsautuksella, ei tarvita monimutkaisia asetuksia. Se vie vain 40 sekuntia tehdä tuoreita mehuja, smoothieita, jäätelöä, vauvanruokaa ja paljon muuta.
[USB-ladattava blenderi] Blenderissä on integroitu 1300 Mah:n ladattava akku. Voit ladata sen minkä tahansa USB-portin kautta kotona, toimistossa, tien päällä tai muiden ulkoilmatoimintojen aikana. (Huomautus: Lataa täysin ennen ensimmäistä käyttöä.)
[Kannettava muotoilu] 300 ml:n kannettava hedelmäblenderi, helppo kuljettaa. Voit laittaa sen matkalaukkuun tai reppuun. Olipa sinulla sitten kotona, toimistossa, kuntosalilla, leirissä jne., voit käyttää sitä herkullisten juomien valmistukseen. Kannettava blenderi on täydellinen lahja rakkaalle.
[Ruostumattomasta teräksestä valmistetut terät] Smoothie-blenderissä on 4 ruostumattomasta teräksestä valmistettua terää, jotka takaavat ihanteellisen sekoitustuloksen. Moottorin nopeus on 9500 rpm. Viileä, herkullinen juoma on valmis sekunneissa.
[Helppokäyttöinen ja puhdistettava] Kiristä kansi, paina painiketta blenderin käynnistämiseksi ja ravista. Helppo puhdistaa, voit lisätä vettä ja painaa painiketta automaattista puhdistusta varten tai voit irrottaa rungon puhdistusta varten.
[koko]92*92*175
< p>[paketti sisältää] blenderi*1Artikkelin numero
7f5a6fc2-3e98-452d-accc-25e650a983d1
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kannettava Blenderi, Mini Hedelmämehukeitin 300ml, USB Latautuva Smoot
26,28 €
26,28 €
Ke, 18 kesä - ti, 24 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
13,50 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyyli Kasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja Punainen red
15,00 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6.0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
32,99 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
16,68 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Kuorsauksenestolaite, 2025 Uusi Honex kuorsauksenestolaite, The Quite Night kuorsauksenestolaite, suojakiskot naisille ja miehille, pehmeä ja mukava
12,95 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €