Kahvimylly Pavut Abrader GREY grey
33,87 €
33,87 €
To, 26 kesä - ke, 2 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Käyttöympäristön lämpötila: -10 ~ 40 ℃
Nimellisjännite: 3,7V
Koko: 18,8 * 7,5 cm
Materiaali: Muovi ABS, kuparimoottori, PC
Akun kapasiteetti: 1250 mAh
Tekniset tiedot:
Väri: musta/valkoinen
Ominaisuudet:
1. Yksinkertainen ja kompakti, pieni ja kompakti ulkonäöltään.
2. Hiukkaset ovat tasaisia. Jauhetut hiukkaset ovat erittäin tasaisia ja jauhatusvaikutus on hyvä.
3. Pikajauhatus Tätä sähköistä kahvimyllyä CAN käyttää kahvipapujen nopeaan jauhamiseen.
4. Paksuusvapaa säätö Jauhe on tasaista ja hienoa, ja paksuutta CAN säätää portaattomasti. Hienoin jauhettu kahvijauhe CAN olla 30 silmäkokoa (> 90 %).
5. Keraaminen jauhatusydin Kartion muotoinen keraaminen jauhatusydin ei ole helppo tuottaa lämpöä, mikä vähentää aromin menetystä ja uuton aiheuttamia sivumakuja.
Pakkauslista:
1* Sähköinen kahvimylly
1* USB TYPE-C -latauskaapeli
1* Englanninkielinen käyttöopas
1* Puhdistusharja
Väri
grey
Artikkelin numero
42889df9-5216-4c69-a6d5-855125023208
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kahvimylly Pavut Abrader GREY grey
33,87 €
33,87 €
To, 26 kesä - ke, 2 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Yllätyslaatikot (Väri Satunnainen)
13,16 €
Aikaisempi alin hinta:
22,14 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus, sopii vanhuksille, kotikäyttäjille ja matkailijoille
23,13 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyyli Kasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja
11,89 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Single pack
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,46 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
15,60 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
1 kpl POP MART labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) One generation random model 1st
14,00 €