INF
Joustava vaihtoletku Roborock U10 -langattomalle märkä-/kuivaimurille
18,79 €
18,79 €
Aikaisempi alin hinta:
19,99 €
Ke, 14 touko - ti, 20 touko
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Helppo asentaa: Roborock U10 -vaihtoletku on suunniteltu vaivattomaan asennukseen, mikä mahdollistaa nopean ja helpon vaihdon. Sen käyttäjäystävällinen muotoilu takaa tukevan istuvuuden ja optimaalisen suorituskyvyn ilman monimutkaisia toimenpiteitä.
Erittäin joustava: Korkealaatuisista EVC+PVC-materiaaleista valmistettu letku on erittäin joustava, joten voit ohjata sitä vaivattomasti huonekalujen ympärillä ja ahtaissa tiloissa. Sen taivutus- ja kiertymisominaisuudet takaavat tehokkaan puhdistuksen kodin jokaiseen nurkkaan.
Täydellinen yhteensopivuus: Tämä vaihtoletku on suunniteltu erityisesti Roborock U10 -langattomalle märkä-/kuivaimurille, mikä takaa täydellisen istuvuuden ja optimaalisen suorituskyvyn. Sen yhteensopivuus takaa saumattoman integroinnin olemassa olevaan laitteeseesi ja palauttaa sen puhdistustehon.
Tekniset tiedot:
Väri: Musta
Mitat: Pyöreä halkaisija: 15,5 cm Korkeus: 5,6 cm
Materiaali: EVC+PVC
Malli: Roborock U10
Pakkaus sisältää:
Letku x1
Pakkauspussi x1
- Joustava ja taipuisa muotoilu laajempaan ulottuvuuteen
- Helppo asentaa ja vaihtaa
- Yhteensopiva Roborock U10 -langattoman märkä-/kuivaimurin kanssa
- Valmistettu korkealaatuisesta EVC+PVC-materiaalista
Artikkelin numero
ad168157-f9f7-4835-886b-8ad88a17bafe
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
INF
Joustava vaihtoletku Roborock U10 -langattomalle märkä-/kuivaimurille
18,79 €
18,79 €
Aikaisempi alin hinta:
19,99 €
Ke, 14 touko - ti, 20 touko
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6,0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
31,41 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €
Eclaire EDP 100ml - Lattafa, vanilja, pehmeä, lämmin, mausteinen ja puumainen unisex - Eau de Toilette
26,80 €