Joululahjatarrat, 250 kpl/rulla Itseliimautuvat joululahjatarrat lahjapusseihin, etikettitarrat, joulukoristelu
21,20 €
21,20 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
Pakkaus sisältää: Saat 250 kpl/rulla joululahjatarroja eri jouluteemoilla, mikä tarjoaa monipuolisemman kokemuksen. Tarroissa on painettuna \"Vastaanottaja\" ja \"Lähettäjä\", joten voit kirjoittaa nimet niihin.
Laadukas materiaali: Koristeelliset joululahjatarramme on valmistettu korkealaatuisesta paperista, niille on helppo kirjoittaa, eikä kirjoitus haalistu helposti. Itseliimautuva tausta helpottaa lahjojen merkitsemistä.
Laaja käyttö: Näitä tarroja voidaan käyttää kirjanmerkkeihin, albumeihin, paperipakkauksiin, joululahjojen etiketöintiin jne. Erityiset yksityiskohdat tekevät joululahjoista tänä vuonna entistäkin erityisempiä näiden joululahjatarrojen avulla.
Täydellinen koko koristeluun: Tarrojen koko on 8*5 cm / 3,14*1,96 tuumaa, mikä sopii erikokoisille lahjapusseille. Tarroissa on runsaasti tilaa kirjoittamiselle, jotta teksti näkyy selkeästi pakkaukseen kiinnitettynä, ja kirjoitus näyttää paljon siistimmältä kuin tavallisissa etiketeissä.
Upeat joulukoristetarrat: Erilaisia jouluteemaisia kuvia, riittävästi lahjojen koristeluun läheisillesi ja ystävillesi. Nämä upeat koristeelliset ja käytännölliset tarrat tekevät lahjoistasi entistä houkuttelevampia.
Tuotenro
7639ca07-e514-590a-98e8-635d904e4362
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Joululahjatarrat, 250 kpl/rulla Itseliimautuvat joululahjatarrat lahjapusseihin, etikettitarrat, joulukoristelu
21,20 €
21,20 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ti, 24 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus