MTK
IMAK Pro+ -sarjan näytönsuoja Xiaomi Redmi 12 Prolle Transparent
7,00 €
7,00 €
Aikaisempi alin hinta:
9,00 €
Ke, 14 touko - ti, 20 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
ukkaasta karkaistusta lasista valmistettu näytönsuoja on erittäin läpinäkyvä ja herkkä kosketustunne. Se kestää hyvin naarmuja ja hankausta, mikä suojaa laitetta hyvin päivittäisessä käytössä. Turvallisella räjähdyssuojatoiminnolla sitä ei hajoa pieniksi teräviksi paloiksi. AB-liiman avulla näyttö imeytyy automaattisesti, kuplattomasti.
Valmistettu korkealaatuisesta karkaistusta lasista Erittäin
läpinäkyvä ja sileä käsikosketus
Hydrofobiset ja oleofobiset pinnat estävät tehokkaasti öljytahroja
9H-kovuus, erittäin naarmuuntumaton ja kulutuskestävyys Tur
vallinen räjähdyssuojatoiminto
AB-liiman käyttö matkapuhelimen näytön imemiseen automaattisesti, yksinkertainen asennus Sopii
täydellisesti puhelimen näyttöön, ilman valkoista reunaa Yhteen
sopiva:
Xiaomi Redmi 12 Pro
Paketti sisältää:
1 x IMAK karkaistun lasin näytönsuoja 1 x alkoholipakkaus Vain lisävaruste, puhelin ei mukana
Väri
Transparent
Paino, gramma
100
Artikkelin numero
fefddfec-1e13-45e0-8d88-ffe979c8b867
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
MTK
IMAK Pro+ -sarjan näytönsuoja Xiaomi Redmi 12 Prolle Transparent
7,00 €
7,00 €
Aikaisempi alin hinta:
9,00 €
Ke, 14 touko - ti, 20 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä - Jännittävä Monster Macarons Vinyl Kasvoinen Pehmo Avaimenperät Taide Keräilyesineet Lelut Lahjat Lapsille Sesame bean
14,10 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm BENZ Blå
11,99 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
6 suodattimen setti MSPA-kylpytynnyreille, Ø106cm - 6 vaihtosuodatinkasettia MSPA-kylpytynnyreille
22,03 €
No Mercy Uno kortspel
9,80 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €