PIKACHU
IC Snygg unisex-regnkappa pitkällä mallilla, vedenpitävällä taskulla ja läpällä, koko L
26,60 €
26,60 €
Ma, 5 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
【Trendikäs ja tyylikäs muotoilu】 Tämä sadeviitta on rohkeampi ja tyylikkäämpi kuin tavalliset sadeviitat, ja se on saatavana useissa eri väreissä. Huppu ja vyötärö ovat säädettävissä nyörillä. Huppun nyöridesignin ansiosta
sinun ei tarvitse huolehtia siitä, että hattu lentää pois tuulessa ja sateessa, ja vyötärön nyöri korostaa kaunista vyötäröä.
【Premium-materiaali】 Valmistettu polyesteristä ja vedenpitävästä pinnoitteesta, jossa on lämpötiivistetyt saumat, se pitää sinut kuivana ja mukavana kaatosateessa. Täydellinen ulkoilmatoimintaan ja päivittäiseen käyttöön, kuten leirintään, patikointiin, ratsastukseen,
kalastukseen, vaellukseen, musiikkifestivaaleille ja ostosretkille. Sulkeminen: nyöri, vetoketju.
【Kaksinkertainen suoja vetoketjulla + napilla】Tässä sadeviitassa on paitsi vetoketju myös napit, jotka tarjoavat kaksinkertaisen suojan. Vaatteissa on myös nyörit hihoissa ja helmassa, joita voidaan käyttää sateessa tai harjoituksen aikana
voidaan kiristää estämään sadevettä pääsemästä sisään ja liikkuvuuden parantamiseksi.
【2 suurta vedenpitävää taskua】 Tässä sadeviitassa on suuri tasku kummallakin puolella ja läppä kunkin taskun päällä suojaamaan sadetta pääsemästä sisään. Voit laittaa puhelimen, avaimet, pankkikortit, kosmetiikan ja paljon muuta taskuun.
Väri
L
Artikkelinumero
3532cc24-1451-4465-87f4-a3f603a7184d
Artikkelin numero
131b34f3-dccf-46dc-a0f0-ee0cecc2353c
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
PIKACHU
IC Snygg unisex-regnkappa pitkällä mallilla, vedenpitävällä taskulla ja läpällä, koko L
26,60 €
26,60 €
Ma, 5 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6,0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
31,41 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €
Eclaire EDP 100ml - Lattafa, vanilja, pehmeä, lämmin, mausteinen ja puumainen unisex - Eau de Toilette
26,80 €