13,40 €
13,40 €
Ke, 4 kesä - to, 5 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Suunniteltu erityisesti Futurumin valmistamille tuulettimille
Helppo asentaa, mitat Ø 250 mm / sisähalkaisija 110 mm
Sopii useille tuuletinmalleille, kuten AEG, BOSCH, CYLINDA ja muille.
Pidä keittiösi puhtaana ei-toivotuista hajuista ja rasvoista keittiön liesituulettimeen suunnitellulla Nedisin rasvasuodattimella. Tämä suodatin on suunniteltu erityisesti Futurum-valmisteisiin liesituulettimiin ja sopii useille malleille, joten se on monipuolinen ja arvokas lisätarvike kotiisi.
Yhteensopivuus ja yksinkertaisuus yhdessä
Nedis Rasvasuodatin ei ole ainoastaan yhteensopiva useiden eri tuuletinmallien kanssa, vaan se on myös valmistettu vaahtomuovista ja siinä on elegantti musta viimeistely. Tämä rasvasuodatin tarjoaa Ø 250 mm mitallaan ja sisäpuolelta Ø 110 mm mitallaan helpon asennuksen ja maksimaalisen suodatustehokkuuden. Olipa kyseessä vanhan suodattimen korvaaminen tai nykyisen järjestelmän päivittäminen, tämä suodatin on ihanteellinen valinta.
Erittelyt
- Tyyppi: Suodatin
- Väri: Musta
- Materiaali: Foam
- Leveys: 25 cm
- Yhteensopivuus: AEG FSF817, AKTIV 285L, BOSCH SF600, 670, 700, CYLINDA K60, 70, ELEKTRA K60, 70, FUTURUM EKONOMIX 505, FCF816, FMF510, FSF817, FMF510, FSF817, 2,8,2,8,8,8,8,8 828, 830 , FSK821, 822, OSBY FSF817, ROSENLEW PASSELI F
Artikkelin numero
8898b940-5849-4c6f-bb04-d2022d2f98cd
Ominaisuudet | |
---|---|
Materiaali | Vaahto |
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Anneli R
seitsemän kuukautta sitten
Entinen oli mennyt pulalle ts vanhaksi, niin oli mukava sain tilattua uuden tilalle.
13,40 €
13,40 €
Ke, 4 kesä - to, 5 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
12,90 €
Pakkaus, jossa 24 vaihtoterää Bosch Durablade Art 23-18 LI Art 26-18 LI -ruohonleikkureihin, vihreä.
8,99 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
2024 Pop Mart Labubu the Monsters Have a Seat Pehmolelu, Sokkolaatikko, Satunnainen Väri --Perfet Second Generation
14,00 €
Aikaisempi alin hinta:
32,00 €
6 kpl FÖR POP MART LABUBU Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Blind box (satunnainen väri)
31,38 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelu Blind BoX&[D] lychee berry
13,00 €
Kaasutin Kaasutinsarja Briggs Stratton 300e 450e 500e 550e 575e 600e Moottoriin
20,29 €
Pienet lukulasit Slim Reading Glasses HOPEA VAHVUUS hopea silver Strength 3.0x
13,46 €
Poppy Playtime Pehmolelu Hahmo Huggy Wuggy Nukke 40cm
8,80 €