Hiihtoretkeilykengät/saappaat kumikärjillä varustetut jääpiikit liukastumattomat 10 terästä
17,28 €
17,28 €
Pe, 19 kesä - to, 25 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Jääpiikit tarjoavat täyden liukastumattoman suojan koko jalalle, ne ovat helpot pukea ja riisua ja sopivat turvallisesti kenkiin ja saappaisiin.
Täydellinen talviurheilun + kävelyn ja vaelluksen harrastamiseen ruohossa ja lumessa. Kestävä 40 °C:ssa. Helppo pukea ja riisua. Tämä pito-osa on helppo pukea ja riisua saappaista, lenkkareista, mokkasiineista ja kenkistä. Loistava jääkalastukseen, metsästykseen.
Jääpidon materiaali on valmistettu TPE:stä ja liukastumattomasta nastoista. Veto-nastat käyttävät erityisiä maapitoisia teräsnastoja, jotka tarjoavat erinomaisen pidon lumessa ja jäällä, kevyt rakenne on helppo pukea ja riisua.
Lumi- ja jääkenkäsuojat on valmistettu TPE:stä ja nastoista. Erinomainen pito lumessa ja jäällä, mikä auttaa välttämään vaarallisia liukkaita olosuhteita.
Kestävä kengänpäällinen, jolla on hyvä joustavuus. Venytettävä koko sopii sekä miehille että naisille. Kengänpäällinen venyy helposti olemassa olevien kenkien tai saappaiden päälle, mikä helpottaa kävelyä liukkailla jääpinnoilla.
Tekniset tiedot; 1 pari (M-koko)
Tuotenro
af026374-58de-4815-af2d-d0370c3d9dec
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Hiihtoretkeilykengät/saappaat kumikärjillä varustetut jääpiikit liukastumattomat 10 terästä
17,28 €
17,28 €
Pe, 19 kesä - to, 25 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
Voi-puristuslelu 1 kpl, Voi Squishy Hitaasti Kohoava Stressipallo, Pehmeä Fidget Anti-stressilelu, Ahdistusta Lievittävä Juhla-lahja yellow
8,01 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
2-osainen monitoiminen vihanneskuorija keittiöön, kuorija puukahvalla, 3-in-1 vihannes- ja hedelmäkuorija pullonavaajalla ja raastimella
11,99 €
Glitter Dumpling, Glitter Dumpling Squishy laatikolla, Dumplings Sensory Squeeze Toy stressin lievitykseen White
12,90 €
Aiempi alin hinta
13,90 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Lxt Bl1860b 18v 6.0ah
47,99 €
Laturi STIHL FSA45 BGA45 LK45 4511-400 22.5V 0.65A
13,94 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
2 kpl Kenkien pesukonepussi, pesukoneen ja kuivausrummun pesupussi kengille, uudelleenkäytettävä kenkien puhdistuspussi lenkkareille, mikrokuitu sisäpuoli valkoinen White
16,00 €
Aiempi alin hinta
18,00 €