Giftset Wella SP Classic LuxeOil Gift Box Transparent
45,20 €
45,20 €
Ma, 14 heinä - to, 17 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Arvo 822 SEK
SP Classic LuxeOil Keratin Protect Shampoo tarjoaa syvän, ylellisen puhdistuksen ilman, että se painaa hiuksia, joten se sopii kaikille hiustyypeille. Tämä puhdistusaine sisältää ylellisen öljyseoksen, joka tunkeutuu hiuksiin lukitseen kosteuden ja suojaamaan keratiinia. SP Classic Keratin Protect Conditioner on ylellinen ja ravitseva hoitoaine, joka vahvistaa hiusten rakennetta sisältäpäin, lisää ja rakentaa keratiinia tasaamaan välittömästi hiuskuituja ja rakentamaan kimmoisuutta heikentyneelle hiukselle. SP Classic Reconstructive Oil Elixir on ylellinen, ravitseva öljy, joka on kehitetty suojaamaan hiuksia ja parantamaan niiden rakennetta. LuxeOil sisältää voimakkaan kolmion ylellisiä öljyjä, jotka on tieteellisesti sekoitettu antamaan välitöntä pehmeyttä ja pitkäkestoista sileyttä. SP Classic Reconstructive Oil Elixir sopii kaikille hiustyypeille ja on täydellinen lisä kaikkiin hiustenhoitorutiineihin.
Väri
Transparent
Paino, gramma
758
Artikkelin numero
04f34e54-80ca-4456-8c07-414b64fa7165
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Giftset Wella SP Classic LuxeOil Gift Box Transparent
45,20 €
45,20 €
Ma, 14 heinä - to, 17 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) 1 1ZZ 1 Single pack
14,48 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
Labubu 3.0 High Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Satunnaiset värit
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkela Blind Box 1 kpl Z LABUBU 3.0 purple
14,56 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
POP MART Labubu The Monsters – Exciting Macaron Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,64 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Yksittäispakkaus
16,32 €
Aikaisempi alin hinta:
20,89 €
Airpods 4 Apple Bluetooth -kuulokkeet, yhteensopivat iOS-järjestelmän kanssa, virallisen verkkosivuston täydellinen toimintojen palautus, suuria määriä, ota yhteyttä Air 4
25,52 €
Aikaisempi alin hinta:
25,61 €