Kenzo
Giftset Kenzo Flower By Kenzo Edp 50ml + Body Lotion 75ml + Hand Cream 20ml Red
87,95 €
87,95 €
To, 3 huhti - ti, 8 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Kenzo Flower By Kenzo Edp 50ml
Kenzo Flower By Kenzo Body Lotion 75ml
Kenzo Flower By Kenzo Hand Cream 20ml
Kukan voima tehdä maailmasta kauniimpi.< br>Unikonkukka on yksinkertaisuudessaan kaunis, vahva, mutta myös hauras, aivan kuten sitä pitelevä nainen. Se kasvaa odottamattomimmissa paikoissa, löytää tiensä ja lumoaa asfalttikaupungit sekä Flower By KENZO:n lasipullo.
KENZO on luonut unikon kuvitteellisen tuoksun, odottamattoman ja ympäröivän tuoksun. Puuterimainen kukka-aukko kumpuaa bulgarialaisen ruusun ja violetin kimpusta vaniljan ja valkoisen myskin ympäröimänä. Ikoninen Eau de Parfum, joka perustamisestaan vuonna 2000 lähtien on valloittanut maailman myrskyn.
Tuoksuperhe: Jauhemainen kukkainen
Alkutuoksu: Ruusupippuriesanssi, mustaherukka
Sydäntuoksu: bulgarialainen ruusu, violetti
Pohjatuoksu: Valkoinen myski, vanilja
Väri
Red
Paino, gramma
640
Artikkelin numero
9248d6f3-e1d5-4986-b60d-5f98e2295d8e
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kenzo
Giftset Kenzo Flower By Kenzo Edp 50ml + Body Lotion 75ml + Hand Cream 20ml Red
87,95 €
87,95 €
To, 3 huhti - ti, 8 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tarjouksia sinulle
Huippumyyjä luokassa
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) PA
14,00 €
22-23 Portugal Koti #7 Ronaldo Jalkapallopaita Asuste Lapsille & Aikuisten Kids 24(130-140CM)
17,90 €
Aikaisempi alin hinta:
22,23 €
24 Ninja-minifiguurin setti Kai Jay Sensei Wu Master Rakennuspalikat Leikkikalut 24PCS/Set
18,00 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Koirahattu, lemmikkieläinten baseball-lippis/koirien urheilulippis/lippalakki korva-aukoilla ja leukaremmi koirille ja kissoille
13,00 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone Leikkiseti Inspiroitu Squid Game 2:sta (9kpl+Alusta)
13,69 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone -leikkisetti, joka on saanut inspiraationsa Squid Game 2:sta
12,67 €